SureCart WP - en to bg_BG translation catalogue (1370 entries)

en: 	At end of current period
bg_BG: В края на текущия период

en: %1d%% off
bg_BG: %1d %% отстъпка

en: %1s of %2s Activations Used
bg_BG: %1s от %2s Използвани активации

en: %d day | %d days
bg_BG[0]: %d ден
bg_BG[1]: %d дни

en: %d month | %d months
bg_BG[0]: %d месец
bg_BG[1]: %d месеца

en: %d months
bg_BG: %d месеца

en: %d prices
bg_BG: %d цени

en: %d week | %d weeks
bg_BG[0]: %d седмица
bg_BG[1]: %d седмици

en: %d year | %d years
bg_BG[0]: %d година
bg_BG[1]: %d години

en: %d%% off
bg_BG: %d %% отстъпка

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
bg_BG: преди %s

en: %s can't be blank.
bg_BG: %s не може да се попълни.

en: %s is invalid.
bg_BG: %s е невалиден.

en: %s is no longer purchasable.
bg_BG: %s вече не може да се купува.

en: %s is not available with subscriptions.
bg_BG: %s не се предлага с абонаменти.

en: %s is too high.
bg_BG: %s е твърде високо.

en: %s item | %s items
bg_BG[0]: %s елемент
bg_BG[1]: %s елемента

en: %s must be a number.
bg_BG: %s трябва да е число.

en: %s not found
bg_BG: %s не е намерен

en: %s%% off
bg_BG: %s %% отстъпка

en: (no title)
bg_BG: (без заглавие)

en: + %d more
bg_BG: + още %d

en: 1 Day
bg_BG: 1 ден

en: 1 Hour
bg_BG: Един час

en: 1 week
bg_BG: 1 седмица

en: 1.5 Days
bg_BG: 1,5 дни

en: 12 Hours
bg_BG: 12 часа

en: 2 Days
bg_BG: 2 дни

en: 2 Hours
bg_BG: 2 часа

en: 3 Days
bg_BG: 3 дни

en: 3 Hours
bg_BG: 3 часа

en: 4 Days
bg_BG: 4 дни

en: 5 Days
bg_BG: 5 дни

en: 6 Days
bg_BG: 6 дни

en: 6 Hours
bg_BG: 6 часа

en: 69% of shoppers abandon their checkouts before completing a purchase. Recover lost revenue with automated, high-converting emails.
bg_BG: 69% от купувачите се отказват от касата си, преди да завършат покупката. Възстановете загубените приходи с автоматизирани имейли с висока конверсия.

en: A limit on the number of items to be returned, between 1 and 100.
bg_BG: Ограничение за броя артикули, които трябва да бъдат върнати, между 1 и 100.

en: A name for this bump that will be visible to customers. If empty, the product name will be used.
bg_BG: Име за тази неравност, която ще бъде видима за клиентите. Ако е празно, ще се използва името на продукта.

en: A name for your product group.
bg_BG: Име за вашата продуктова група.

en: A name for your product group. It is not shown to customers.
bg_BG: Име за вашата продуктова група. Не се показва на клиентите.

en: A name for your product.
bg_BG: Име за вашия продукт.

en: A price with this currency and recurring interval already exists. Please create a new product to create this price.
bg_BG: Вече съществува цена с тази валута и повтарящ се интервал. Моля, създайте нов продукт, за да създадете тази цена.

en: A specific product id.
bg_BG: Конкретен идентификатор на продукт.

en: A specific product name.
bg_BG: Име на специфичен продукт.

en: Abandoned
bg_BG: Изоставен

en: Abandoned Checkout
bg_BG: Изоставено плащане

en: Abandoned Checkout Discount
bg_BG: Отстъпка за изоставено плащане

en: Abandoned Checkouts
bg_BG: Изоставени каси

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activate
bg_BG: Активирате

en: Activation Limit
bg_BG: Лимит за активиране

en: Activation deleted.
bg_BG: Активирането е изтрито.

en: Activation updated.
bg_BG: Активирането е актуализирано.

en: Activations
bg_BG: Активации

en: Active
bg_BG: Активен

en: Add A Condition
bg_BG: Добавяне на условие

en: Add A Price
bg_BG: Добавяне на цена

en: Add A Restriction
bg_BG: Добавяне на ограничение

en: Add Another Price
bg_BG: Добавяне на друга цена

en: Add Another Product
bg_BG: Добавяне на друг продукт

en: Add Condition
bg_BG: Добавяне на условие

en: Add Customer
bg_BG: Добавяне на клиент

en: Add Downloads
bg_BG: Добавяне на изтегляния

en: Add Filter
bg_BG: Добавяне на филтър

en: Add Image
bg_BG: Добавете изображение

en: Add Integration
bg_BG: Добавете интеграция

en: Add Media
bg_BG: Добавете медия

en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Add New Integration
bg_BG: Добавете нова интеграция

en: Add New Product
bg_BG: Добавете нов продукт

en: Add New Upgrade Group
bg_BG: Добавете нова група за надграждане

en: Add Product
bg_BG: Добавете продукт

en: Add Product Restriction
bg_BG: Добавете продуктово ограничение

en: Add Promotion Code
bg_BG: Добавяне на промоционален код

en: Add To Cart Button Shortcode
bg_BG: Кратък код на бутона за добавяне към количката

en: Add User Role
bg_BG: Добавяне на потребителска роля

en: Add WordPress User Role
bg_BG: Добавете потребителска роля на WordPress

en: Add a description
bg_BG: Добави описание

en: Add a discount incentive for abandoned cart.
bg_BG: Добавете стимул за отстъпка за изоставена количка.

en: Add buy and cart buttons
bg_BG: Добавете бутони за покупка и количка

en: Add cart and buy buttons to your site.
bg_BG: Добавете количка и бутони за покупка към вашия сайт.

en: Add new Cart
bg_BG: Добавете нова количка

en: Add new Checkout Form
bg_BG: Добавете нов формуляр за плащане

en: Add some conditions to display this bump.
bg_BG: Добавете някои условия, за да покажете тази неравност.

en: Add some products to this upgrade group. A customer who has purchased one of these products can switch between others in this group.
bg_BG: Добавете някои продукти към тази група за надграждане. Клиент, който е закупил един от тези продукти, може да превключва между други в тази група.

en: Add the user role of the user who purchased the product.
bg_BG: Добавете потребителската роля на потребителя, закупил продукта.

en: Add this product to a group with others you want the purchaser to switch between.
bg_BG: Добавете този продукт към група с други, между които искате купувачът да превключва.

en: Add your API token to connect to SureCart.
bg_BG: Добавете вашия API токен, за да се свържете със SureCart.

en: Added
bg_BG: Добавено

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Admin unrevokes a purchase
bg_BG: Администраторът отменя покупка

en: Advanced
bg_BG: Разширено

en: Advanced Settings
bg_BG: Разширени настройки

en: Albanian Lek
bg_BG: албански лек

en: Algerian Dinar
bg_BG: алжирски динар

en: All Carts
bg_BG: Всички колички

en: All Checkout Forms
bg_BG: Всички формуляри за плащане

en: All of these items are in the cart.
bg_BG: Всички тези артикули са в количката.

en: Allow Coupon
bg_BG: Разрешаване на купон

en: Allow customers to pay what they want
bg_BG: Позволете на клиентите да плащат каквото искат

en: Always show cart
bg_BG: Винаги показвай количката

en: Amount
bg_BG: Количество

en: Amount (in the currency of the price) that will be taken off line items associated with this bump.
bg_BG: Сума (във валутата на цената), която ще бъде извадена от договорени позиции, свързани с това изравняване.

en: Amount Off
bg_BG: Изключена сума

en: Amount Paid
bg_BG: Платено количество

en: Amount Refunded
bg_BG: Възстановена сума

en: An error occurred
bg_BG: Възникна грешка

en: An upgrade groups is how you define upgrade and downgrade paths for your customers. It is based on products they have previously purchased.
bg_BG: Групите за надграждане са начинът, по който определяте пътища за надграждане и понижаване за вашите клиенти. Базира се на продукти, които те са закупили преди това.

en: Angolan Kwanza
bg_BG: анголска кванза

en: Any Customer
bg_BG: Всеки клиент

en: Any of these items are in the cart.
bg_BG: Всеки от тези артикули е в количката.

en: Any price
bg_BG: Всяка цена

en: Api Token
bg_BG: Api токен

en: Api token
bg_BG: API токен

en: Applied
bg_BG: Приложено

en: Applied Balance
bg_BG: Приложен баланс

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: Approve
bg_BG: Одобряване

en: Archive
bg_BG: Архив

en: Archive %s? This product will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
bg_BG: Архивиране %s ? Този продукт няма да може да бъде закупен и всички незапазени промени ще бъдат загубени.

en: Archive this bump? This bump will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
bg_BG: Архивиране на тази неравност? Това изпъкналост няма да може да бъде закупено и всички незапазени промени ще бъдат загубени.

en: Archive this price? This product will not be purchaseable and all unsaved changes will be lost.
bg_BG: Архивиране на тази цена? Този продукт няма да може да бъде закупен и всички незапазени промени ще бъдат загубени.

en: Archived
bg_BG: Архивирано

en: Archived On
bg_BG: Архивиран на

en: Archived.
bg_BG: Архивирано.

en: Are you sure you want to archive this coupon? This will be unavailable for purchase.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да архивирате този купон? Това няма да бъде налично за покупка.

en: Are you sure you want to archive this product? This will be unavailable for purchase.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да архивирате този продукт? Това няма да бъде налично за покупка.

en: Are you sure you want to delete this coupon?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този купон?

en: Are you sure you want to delete this payment method?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този метод на плащане?

en: Are you sure you want to delete this promotion code?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този промоционален код?

en: Are you sure you want to discard this condition?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да отхвърлите това условие?

en: Are you sure you want to discard this price?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да отхвърлите тази цена?

en: Are you sure you want to disconnect this from this customer? This will cause them to lose access to their purchases.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да прекъснете връзката с този клиент? Това ще ги накара да загубят достъп до своите покупки.

en: Are you sure you want to remove the download from this product?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете изтеглянето от този продукт?

en: Are you sure you want to remove this activation? This site will no longer get updates.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете това активиране? Този сайт повече няма да получава актуализации.

en: Are you sure you want to remove this integration? This will affect existing customers who have purchased this product.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази интеграция? Това ще засегне съществуващите клиенти, които са закупили този продукт.

en: Are you sure you want to replace the file in this download? This may push out a new release to everyone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да замените файла в това изтегляне? Това може да доведе до ново издание за всички.

en: Are you sure you want to restore this coupon? This will be be available to purchase.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да възстановите този купон? Това ще бъде достъпно за закупуване.

en: Are you sure you want to restore this product? This will be be available to purchase.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да възстановите този продукт? Това ще бъде достъпно за закупуване.

en: Are you sure you want to start the subscription? This will immediately charge the customer.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да започнете абонамента? Това веднага ще таксува клиента.

en: Are you sure you wish to delete this media item? This cannot be undone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този медиен елемент? Това не може да бъде отменено.

en: Are you sure you wish to mark the order as paid?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да маркирате поръчката като платена?

en: Argentine Peso
bg_BG: аржентинско песо

en: Armenian Dram
bg_BG: Арменски драм

en: Aruban Florin
bg_BG: Арубански флорин

en: Attempt
bg_BG: опит

en: Australian Dollar
bg_BG: австралийски долар

en: Available for purchase
bg_BG: Предлага се за покупка

en: Average Order Value
bg_BG: Средна стойност на поръчката

en: Azerbaijani Manat
bg_BG: Азербайджански манат

en: Back to All Invoices
bg_BG: Назад към Всички фактури

en: Bahamian Dollar
bg_BG: Бахамски долар

en: Balance
bg_BG: Баланс

en: Balance Transactions
bg_BG: Балансови транзакции

en: Bangladeshi Taka
bg_BG: Бангладешка така

en: Barbadian Dollar
bg_BG: Барбадоски долар

en: Begins
bg_BG: Започва

en: Belarusian Ruble
bg_BG: беларуска рубла

en: Belize Dollar
bg_BG: белизки долар

en: Bermudian Dollar
bg_BG: Бермудски долар

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
bg_BG: Типове блокове, с които шаблонът е предназначен да се използва.

en: Bolivian Boliviano
bg_BG: Боливийско боливиано

en: Boost Your Revenue
bg_BG: Увеличете приходите си

en: Bosnia and Herzegovina Convertible Mark
bg_BG: Конвертируема марка на Босна и Херцеговина

en: Both
bg_BG: И двете

en: Botswana Pula
bg_BG: Ботсвана Пула

en: Brazilian Real
bg_BG: бразилски реал

en: British Pound
bg_BG: Британски паунд

en: Brunei Dollar
bg_BG: Брунейски долар

en: BuddyBoss Group
bg_BG: Група BuddyBoss

en: Bulgarian Lev
bg_BG: български лев

en: Bump Description
bg_BG: Описание на удара

en: Bump Name
bg_BG: Име на бум

en: Bump Priority (1-5)
bg_BG: Приоритет на удари (1-5)

en: Bump archived.
bg_BG: Bump архивиран.

en: Bump deleted.
bg_BG: Подутината е изтрита.

en: Bump un-archived.
bg_BG: Bump деархивиран.

en: Bumps
bg_BG: Подутини

en: Burundian Franc
bg_BG: Бурундийски франк

en: Buy Button Shortcode
bg_BG: Кратък код на бутон Купете

en: Buy Link
bg_BG: Купете връзка

en: By %s
bg_BG: От %s

en: Cache cleared.
bg_BG: Кешът е изчистен.

en: Call to action
bg_BG: Призив за действие

en: Cambodian Riel
bg_BG: камбоджански риел

en: Can't be blank.
bg_BG: Не може да се попълни.

en: Can't be empty.
bg_BG: Не може да е празно.

en: Canadian Dollar
bg_BG: канадски долар

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cancel Subscription
bg_BG: Отказ от абонамент

en: Cancel behavior. Either pending or immediate.
bg_BG: Отмяна на поведението. Или в очакване, или незабавно.

en: Canceled
bg_BG: Отменен

en: Cancels
bg_BG: Отменя

en: Cape Verdean Escudo
bg_BG: Кабо Верде ескудо

en: Cart
bg_BG: Количка

[ctx: Cart]
en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Cart Recovery Link
bg_BG: Връзка за възстановяване на количката

en: Cart published privately.
bg_BG: Количката е публикувана лично.

en: Cart published.
bg_BG: Количката е публикувана.

en: Cart reverted to draft.
bg_BG: Количката е върната към чернова.

en: Cart scheduled.
bg_BG: Количката е насрочена.

[ctx: Cart slug]
en: cart
bg_BG: количка

[ctx: Cart title]
en: Cart
bg_BG: Количка

en: Cart updated.
bg_BG: Количката е актуализирана.

en: Carts list
bg_BG: Списък с колички

en: Carts list navigation
bg_BG: Навигация в списък с колички

en: Cayman Islands Dollar
bg_BG: Долар на Каймановите острови

en: Central African Cfa Franc
bg_BG: Централноафрикански CFA франк

en: Cfp Franc
bg_BG: Cfp франк

en: Change
bg_BG: промяна

en: Change Product
bg_BG: Промяна на продукта

en: Change Product And Increase Quantity
bg_BG: Променете продукта и увеличете количеството

en: Change Product Decrease Quantity
bg_BG: Промяна на продукта Намаляване на количеството

en: Change Renewal Date
bg_BG: Промени дата на подновяване

en: Change your plugin performance settings.
bg_BG: Променете настройките за производителност на плъгина.

en: Change your plugin uninstall settings.
bg_BG: Променете настройките за деинсталиране на плъгина.

en: Charge
bg_BG: Зареждане

en: Charge tax on this product
bg_BG: Начислете данък върху този продукт

en: Charges
bg_BG: Обвинения

en: Checkout
bg_BG: Разгледайте

en: Checkout Details
bg_BG: Подробности за касата

en: Checkout Form
bg_BG: Формуляр за плащане

[ctx: Checkout Form]
en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Checkout Form published privately.
bg_BG: Формулярът за плащане е публикуван частно.

en: Checkout Form published.
bg_BG: Формулярът за плащане е публикуван.

en: Checkout Form reverted to draft.
bg_BG: Формулярът за плащане е върнат към чернова.

en: Checkout Form scheduled.
bg_BG: Формулярът за плащане е насрочен.

en: Checkout Form updated.
bg_BG: Формулярът за плащане е актуализиран.

en: Checkout Forms list
bg_BG: Списък с формуляри за плащане

en: Checkout Forms list navigation
bg_BG: Навигация в списъка с формуляри за плащане

en: Checkout Recovery Rate
bg_BG: Скорост на възстановяване при плащане

en: Chilean Peso
bg_BG: Чилийско песо

en: Chinese Renminbi Yuan
bg_BG: китайски ренминби юан

en: Choose
bg_BG: Избирам

en: Choose An Item
bg_BG: Изберете артикул

en: Choose a product
bg_BG: Изберете продукт

en: Choose a type
bg_BG: Изберете тип

en: Clear Account Cache
bg_BG: Изчистване на кеша на акаунта

en: Code
bg_BG: Код

en: Collapsed On Mobile
bg_BG: Свито на мобилно устройство

en: Colombian Peso
bg_BG: колумбийско песо

en: Coming soon...
bg_BG: Очаквайте скоро...

en: Commerce on WordPress has never been easier, faster, or more flexible.
bg_BG: Търговията в WordPress никога не е била по-лесна, по-бърза или по-гъвкава.

en: Comorian Franc
bg_BG: коморски франк

en: Compare at price
bg_BG: Сравнете по цена

en: Complete Installation
bg_BG: Пълна инсталация

en: Complete Signup
bg_BG: Завършете регистрацията

en: Completely remove all plugin data when deleted. This cannot be undone.
bg_BG: Премахнете напълно всички данни на приставката, когато бъдат изтрити. Това не може да бъде отменено.

en: Confirm
bg_BG: Потвърдете

en: Congolese Franc
bg_BG: конгоански франк

en: Connect a user
bg_BG: Свържете потребител

en: Connected processors
bg_BG: Свързани процесори

en: Connection
bg_BG: Връзка

en: Connection Details
bg_BG: Подробности за връзката

en: Connection Settings
bg_BG: Настройки на връзката

en: Contact support for additional help
bg_BG: Свържете се с поддръжката за допълнителна помощ

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Copied to clipboard.
bg_BG: Копирано в клипборда.

en: Copied!
bg_BG: Копирано!

en: Copy
bg_BG: копие

en: Copy Links
bg_BG: Копиране на връзки

en: Costa Rican Colón
bg_BG: Костарика Колон

en: Could not cancel subscription.
bg_BG: Абонаментът не можа да бъде анулиран.

en: Could not complete the request. Please try again.
bg_BG: Заявката не можа да бъде изпълнена. Моля, опитайте отново.

en: Could not download the file.
bg_BG: Файлът не можа да бъде изтеглен.

en: Could not start subscription.
bg_BG: Не може да започне абонамент.

en: Could not un-cancel subscription.
bg_BG: Абонаментът не можа да бъде отменен.

en: Coupon Name
bg_BG: Име на купона

en: Coupon created.
bg_BG: Купонът е създаден.

en: Coupon is valid for
bg_BG: Купонът е валиден за

en: Coupon updated.
bg_BG: Купонът е актуализиран.

en: Coupon:
bg_BG: Купон:

en: Coupons
bg_BG: Купони

en: Course Access
bg_BG: Достъп до курса

en: Create
bg_BG: Създавайте

en: Create A Form
bg_BG: Създаване на формуляр

en: Create A Product
bg_BG: Създаване на продукт

en: Create Coupon
bg_BG: Създаване на купон

en: Create Invoice
bg_BG: Създаване на фактура

en: Create New Coupon
bg_BG: Създаване на нов купон

en: Create New Customer
bg_BG: Създаване на нов клиент

en: Create New Form
bg_BG: Създаване на нов формуляр

en: Create New Order Bump
bg_BG: Създаване на нова поръчка

en: Create New Product
bg_BG: Създайте нов продукт

en: Create Price
bg_BG: Създаване на цена

en: Create Product Group
bg_BG: Създайте продуктова група

en: Create Upgrade Group
bg_BG: Създайте група за надграждане

en: Create a new checkout form.
bg_BG: Създайте нов формуляр за плащане.

en: Create products
bg_BG: Създавайте продукти

en: Create products to start selling.
bg_BG: Създавайте продукти, за да започнете да продавате.

en: Create this customer in test mode if you are going to use this account for test mode purchasing.
bg_BG: Създайте този клиент в тестов режим, ако ще използвате този акаунт за покупки в тестов режим.

en: Created
bg_BG: Създаден

en: Created On
bg_BG: Създадено на

en: Created at timestamp
bg_BG: Създаден в дата и час

en: Created on %s
bg_BG: Създаден на %s

en: Credit
bg_BG: Кредит

en: Credit Balance
bg_BG: Кредитен баланс

en: Croatian Kuna
bg_BG: Хърватска куна

en: Current Release
bg_BG: Текуща версия

en: Custom Amount
bg_BG: Персонализирана сума

en: Custom Call to action
bg_BG: Персонализиран призив за действие

en: Custom amount
bg_BG: Персонализирана сума

en: Customer
bg_BG: Клиент

en: Customer Dashboard
bg_BG: Клиентско табло

en: Customer Details
bg_BG: Данни за клиента

en: Customer Email
bg_BG: Имейл на клиента

en: Customer Name
bg_BG: Потребителско име

en: Customer Purchase Limit
bg_BG: Лимит за покупки на клиенти

en: Customer created.
bg_BG: Клиентът е създаден.

en: Customer updated.
bg_BG: Клиентът е актуализиран.

en: Customers
bg_BG: Клиенти

en: Customers will enter this discount code at checkout. Leave this blank and we will generate one for you.
bg_BG: Клиентите ще въведат този код за отстъпка при плащане. Оставете това празно и ние ще генерираме такъв за вас.

en: Customize
bg_BG: Персонализиране

en: Customize forms
bg_BG: Персонализиране на формуляри

en: Customize your checkout forms with a no-code experience.
bg_BG: Персонализирайте вашите формуляри за плащане с изживяване без код.

en: Czech Koruna
bg_BG: чешка крона

en: Daily
bg_BG: Ежедневно

en: Danish Krone
bg_BG: датска крона

en: Dashboard
bg_BG: Табло

en: Data Export
bg_BG: Експортиране на данни

en: Data collection settings for GDPR.
bg_BG: Настройки за събиране на данни за GDPR.

en: Date
bg_BG: Дата

en: Day
bg_BG: ден

en: Days
bg_BG: Дни

en: Decrease quantity
bg_BG: Намаляване на количеството

en: Default Price
bg_BG: Цена по подразбиране

en: Default payment method changed.
bg_BG: Методът на плащане по подразбиране е променен.

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Delete Update
bg_BG: Изтриване на актуализация

en: Delete permanently
bg_BG: Изтриване за постоянно

en: Delete this coupon?
bg_BG: Изтриване на този купон?

en: Delete this payment method?
bg_BG: Да се изтрие ли този метод на плащане?

en: Delete this promotion code?
bg_BG: Да се изтрие ли този промоционален код?

en: Deleted.
bg_BG: Изтрито.

en: Design & Branding
bg_BG: Дизайн и брандиране

en: Details
bg_BG: Подробности

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
bg_BG: Определя дали шаблонът е видим в инсерта.

en: Disable
bg_BG: Деактивиране

en: Disable "%s"?
bg_BG: Деактивиране на „ %s “?

en: Disabled
bg_BG: хора с увреждания

en: Disconnect
bg_BG: Прекъснете връзката

en: Discount
bg_BG: Отстъпка

en: Discount Amount
bg_BG: Стойност на намалението

en: Discount Duration
bg_BG: Продължителност на отстъпката

en: Discount Expires
bg_BG: Отстъпката изтича

en: Discount Settings
bg_BG: Настройки за отстъпка

en: Discounts
bg_BG: Отстъпки

en: Display Conditions
bg_BG: Условия за показване

en: Djiboutian Franc
bg_BG: джибутски франк

en: Dominican Peso
bg_BG: доминиканско песо

en: Don't Cancel
bg_BG: Не отменяй

en: Don't Pause
bg_BG: Не паузирай

en: Don't send
bg_BG: Не изпращай

en: Done
bg_BG: Свършен

en: Downgrade behavior. Either pending or immediate.
bg_BG: Поведение на понижаване. Или в очакване, или незабавно.

en: Download
bg_BG: Изтегли

en: Download Invoice
bg_BG: Изтегляне на фактура

en: Download Receipt
bg_BG: Изтеглете разписка

en: Download Receipt / Invoice
bg_BG: Изтеглете разписка / фактура

en: Download added.
bg_BG: Изтеглянето е добавено.

en: Download archived.
bg_BG: Изтеглянето е архивирано.

en: Download removed.
bg_BG: Изтеглянето е премахнато.

en: Download un-archived.
bg_BG: Изтегляне неархивирано.

en: Downloads
bg_BG: Изтегляния

en: Duplicate
bg_BG: Дубликат

en: Duration
bg_BG: Продължителност

en: EU VAT
bg_BG: ЕС ДДС

en: East Caribbean Dollar
bg_BG: източнокарибски долар

en: Edit
bg_BG: редактиране

en: Edit Activation
bg_BG: Редактиране на активиране

en: Edit Bump
bg_BG: Редактиране на удар

en: Edit Cart
bg_BG: Редактиране на количката

en: Edit Checkout Form
bg_BG: Редактиране на формуляра за плащане

en: Edit Coupon
bg_BG: Редактиране на купон

en: Edit Customer
bg_BG: Редактиране на клиента

en: Edit Form
bg_BG: Редактиране на формуляр

en: Edit Order
bg_BG: Редактиране на поръчката

en: Edit Product
bg_BG: Редактиране на продукт

en: Edit Product Group
bg_BG: Редактиране на продуктова група

en: Edit Promotion Code
bg_BG: Редактиране на промоционалния код

en: Edit Subscription
bg_BG: Редактиране на абонамент

en: Egyptian Pound
bg_BG: Египетска лира

en: Email
bg_BG: електронна поща

en: Email #%d
bg_BG: Имейл # %d

en: Email Sent
bg_BG: Имейлът е изпратен

en: Email Status
bg_BG: Статус на имейл

en: Enable access to a BuddyBoss Group.
bg_BG: Разрешете достъп до група BuddyBoss.

en: Enable access to a LearnDash course.
bg_BG: Разрешете достъп до курс на LearnDash.

en: Enable access to a LearnDash group.
bg_BG: Разрешаване на достъп до група LearnDash.

en: Enable access to a LifterLMS course.
bg_BG: Разрешете достъп до курс на LifterLMS.

en: Enable access to a MemberPress membership.
bg_BG: Разрешете достъп до членство в MemberPress.

en: Enable access to a TutorLMS course.
bg_BG: Разрешаване на достъп до курс на TutorLMS.

en: Enable license creation
bg_BG: Разрешете създаването на лиценз

en: Enabled
bg_BG: Активирано

en: End Date
bg_BG: Крайна дата

en: Ended
bg_BG: Приключи

en: Ending Balance
bg_BG: Краен баланс

en: Ensure result set excludes specific IDs.
bg_BG: Уверете се, че наборът от резултати изключва конкретни идентификатори.

en: Ensure result set excludes specific license IDs.
bg_BG: Уверете се, че наборът от резултати изключва конкретни идентификатори на лицензи.

en: Enter the number of unique activations for this key. Leave blank for infinite.
bg_BG: Въведете броя на уникалните активации за този ключ. Оставете празно за безкрайност.

en: Enter the number of unique activations per license key. Leave blank for infinite.
bg_BG: Въведете броя на уникалните активации на лицензен ключ. Оставете празно за безкрайност.

en: Enter your API Token
bg_BG: Въведете вашия API токен

en: Enter your api token.
bg_BG: Въведете вашия API токен.

en: Error copying to clipboard
bg_BG: Грешка при копиране в клипборда

en: Error copying to clipboard.
bg_BG: Грешка при копиране в клипборда.

en: Error.
bg_BG: Грешка.

en: Ethiopian Birr
bg_BG: Етиопски бир

en: Euro
bg_BG: евро

en: Expired
bg_BG: Просрочен

en: External Link
bg_BG: Външен адрес

en: Failed
bg_BG: Се провали

en: Failed to cancel subscription.
bg_BG: Анулирането на абонамента не бе успешно.

en: Failed to create refund.
bg_BG: Неуспешно създаване на възстановяване.

en: Failed to save coupon.
bg_BG: Запазването на купона не бе успешно.

en: Failed to start subscription.
bg_BG: Стартирането на абонамента не бе успешно.

en: Failed to un-cancel subscription.
bg_BG: Отмяната на абонамента не бе успешна.

en: Failed to update. Please check for errors and try again.
bg_BG: Неуспешно актуализиране. Моля, проверете за грешки и опитайте отново.

en: Falkland Pound
bg_BG: Фолкландска лира

en: Fijian Dollar
bg_BG: фиджийски долар

en: File
bg_BG: Файл

en: Filename
bg_BG: Име на файл

en: Files attached to the product.
bg_BG: Файлове, прикачени към продукта.

en: Filter checkout forms list
bg_BG: Филтриране на списък с формуляри за плащане

en: Final Email Delay
bg_BG: Окончателно забавяне на имейл

en: Find My Api Token
bg_BG: Намерете моя Api токен

en: Find a product...
bg_BG: Намерете продукт...

en: Fingerprint
bg_BG: Пръстов отпечатък

en: First Email Delay
bg_BG: Първо забавяне на имейл

en: First Name
bg_BG: Първо име

en: Fixed
bg_BG: Фиксирана

en: Fixed Discount
bg_BG: Фиксирана отстъпка

en: For %d months
bg_BG: За %d месеца

en: Forever
bg_BG: Завинаги

en: Form ID is invalid.
bg_BG: ID на формуляра е невалиден.

en: Form ID is required.
bg_BG: Изисква се ID на формуляра.

[ctx: Form slug]
en: checkout
bg_BG: Разгледайте

[ctx: Form title]
en: Checkout
bg_BG: Разгледайте

en: Forms
bg_BG: Форми

en: Fraudulent
bg_BG: Измамнически

en: Free Trial
bg_BG: Безплатен пробен период

en: Free Trial Days
bg_BG: Безплатни пробни дни

en: GDPR Message
bg_BG: GDPR съобщение

en: GDPR Settings
bg_BG: Настройки на GDPR

en: GMT+00:00) Edinburgh
bg_BG: GMT+00:00) Единбург

en: GMT+00:00) Lisbon
bg_BG: GMT+00:00) Лисабон

en: GMT+00:00) London
bg_BG: GMT+00:00) Лондон

en: GMT+00:00) Monrovia
bg_BG: GMT+00:00) Монровия

en: GMT+01:00) Amsterdam
bg_BG: GMT+01:00) Амстердам

en: GMT+01:00) Belgrade
bg_BG: GMT+01:00) Белград

en: GMT+01:00) Berlin
bg_BG: GMT+01:00) Берлин

en: GMT+01:00) Bern
bg_BG: GMT+01:00) Берн

en: GMT+01:00) Bratislava
bg_BG: GMT+01:00) Братислава

en: GMT+01:00) Brussels
bg_BG: GMT+01:00) Брюксел

en: GMT+01:00) Budapest
bg_BG: GMT+01:00) Будапеща

en: GMT+01:00) Casablanca
bg_BG: GMT+01:00) Казабланка

en: GMT+01:00) Copenhagen
bg_BG: GMT+01:00) Копенхаген

en: GMT+01:00) Dublin
bg_BG: GMT+01:00) Дъблин

en: GMT+01:00) Ljubljana
bg_BG: GMT+01:00) Любляна

en: GMT+01:00) Madrid
bg_BG: GMT+01:00) Мадрид

en: GMT+01:00) Paris
bg_BG: GMT+01:00) Париж

en: GMT+01:00) Prague
bg_BG: GMT+01:00) Прага

en: GMT+01:00) Rome
bg_BG: GMT+01:00) Рим

en: GMT+01:00) Sarajevo
bg_BG: GMT+01:00) Сараево

en: GMT+01:00) Skopje
bg_BG: GMT+01:00) Скопие

en: GMT+01:00) Stockholm
bg_BG: GMT+01:00) Стокхолм

en: GMT+01:00) Vienna
bg_BG: GMT+01:00) Виена

en: GMT+01:00) Warsaw
bg_BG: GMT+01:00) Варшава

en: GMT+01:00) West Central Africa
bg_BG: GMT+01:00) Западна Централна Африка

en: GMT+01:00) Zagreb
bg_BG: GMT+01:00) Загреб

en: GMT+01:00) Zurich
bg_BG: GMT+01:00) Цюрих

en: GMT+02:00) Athens
bg_BG: GMT+02:00) Атина

en: GMT+02:00) Bucharest
bg_BG: GMT+02:00) Букурещ

en: GMT+02:00) Cairo
bg_BG: GMT+02:00) Кайро

en: GMT+02:00) Harare
bg_BG: GMT+02:00) Хараре

en: GMT+02:00) Helsinki
bg_BG: GMT+02:00) Хелзинки

en: GMT+02:00) Jerusalem
bg_BG: GMT+02:00) Йерусалим

en: GMT+02:00) Kaliningrad
bg_BG: GMT+02:00) Калининград

en: GMT+02:00) Kyiv
bg_BG: GMT+02:00) Киев

en: GMT+02:00) Pretoria
bg_BG: GMT+02:00) Претория

en: GMT+02:00) Riga
bg_BG: GMT+02:00) Рига

en: GMT+02:00) Sofia
bg_BG: GMT+02:00) София

en: GMT+02:00) Tallinn
bg_BG: GMT+02:00) Талин

en: GMT+02:00) Vilnius
bg_BG: GMT+02:00) Вилнюс

en: GMT+03:00) Baghdad
bg_BG: GMT+03:00) Багдад

en: GMT+03:00) Istanbul
bg_BG: GMT+03:00) Истанбул

en: GMT+03:00) Kuwait
bg_BG: GMT+03:00) Кувейт

en: GMT+03:00) Minsk
bg_BG: GMT+03:00) Минск

en: GMT+03:00) Moscow
bg_BG: GMT+03:00) Москва

en: GMT+03:00) Nairobi
bg_BG: GMT+03:00) Найроби

en: GMT+03:00) Riyadh
bg_BG: GMT+03:00) Рияд

en: GMT+03:00) St. Petersburg
bg_BG: GMT+03:00) Санкт Петербург

en: GMT+03:00) Volgograd
bg_BG: GMT+03:00) Волгоград

en: GMT+03:30) Tehran
bg_BG: GMT+03:30) Техеран

en: GMT+04:00) Abu Dhabi
bg_BG: GMT+04:00) Абу Даби

en: GMT+04:00) Baku
bg_BG: GMT+04:00) Баку

en: GMT+04:00) Muscat
bg_BG: GMT+04:00) Мускат

en: GMT+04:00) Samara
bg_BG: GMT+04:00) Самара

en: GMT+04:00) Tbilisi
bg_BG: GMT+04:00) Тбилиси

en: GMT+04:00) Yerevan
bg_BG: GMT+04:00) Ереван

en: GMT+04:30) Kabul
bg_BG: GMT+04:30) Кабул

en: GMT+05:00) Ekaterinburg
bg_BG: GMT+05:00) Екатеринбург

en: GMT+05:00) Islamabad
bg_BG: GMT+05:00) Исламабад

en: GMT+05:00) Karachi
bg_BG: GMT+05:00) Карачи

en: GMT+05:00) Tashkent
bg_BG: GMT+05:00) Ташкент

en: GMT+05:30) Chennai
bg_BG: GMT+05:30) Ченай

en: GMT+05:30) Kolkata
bg_BG: GMT+05:30) Колката

en: GMT+05:30) Mumbai
bg_BG: GMT+05:30) Мумбай

en: GMT+05:30) New Delhi
bg_BG: GMT+05:30) Ню Делхи

en: GMT+05:30) Sri Jayawardenepura
bg_BG: GMT+05:30) Шри Джаяварденепура

en: GMT+05:45) Kathmandu
bg_BG: GMT+05:45) Катманду

en: GMT+06:00) Almaty
bg_BG: GMT+06:00) Алмати

en: GMT+06:00) Astana
bg_BG: GMT+06:00) Астана

en: GMT+06:00) Dhaka
bg_BG: GMT+06:00) Дака

en: GMT+06:00) Urumqi
bg_BG: GMT+06:00) Урумчи

en: GMT+06:30) Rangoon
bg_BG: GMT+06:30) Рангун

en: GMT+07:00) Bangkok
bg_BG: GMT+07:00) Банкок

en: GMT+07:00) Hanoi
bg_BG: GMT+07:00) Ханой

en: GMT+07:00) Jakarta
bg_BG: GMT+07:00) Джакарта

en: GMT+07:00) Krasnoyarsk
bg_BG: GMT+07:00) Красноярск

en: GMT+07:00) Novosibirsk
bg_BG: GMT+07:00) Новосибирск

en: GMT+08:00) Beijing
bg_BG: GMT+08:00) Пекин

en: GMT+08:00) Chongqing
bg_BG: GMT+08:00) Чунцин

en: GMT+08:00) Hong Kong
bg_BG: GMT+08:00) Хонконг

en: GMT+08:00) Irkutsk
bg_BG: GMT+08:00) Иркутск

en: GMT+08:00) Kuala Lumpur
bg_BG: GMT+08:00) Куала Лумпур

en: GMT+08:00) Perth
bg_BG: GMT+08:00) Пърт

en: GMT+08:00) Singapore
bg_BG: GMT+08:00) Сингапур

en: GMT+08:00) Taipei
bg_BG: GMT+08:00) Тайпе

en: GMT+08:00) Ulaanbaatar
bg_BG: GMT+08:00) Улан Батор

en: GMT+09:00) Osaka
bg_BG: GMT+09:00) Осака

en: GMT+09:00) Sapporo
bg_BG: GMT+09:00) Сапоро

en: GMT+09:00) Seoul
bg_BG: GMT+09:00) Сеул

en: GMT+09:00) Tokyo
bg_BG: GMT+09:00) Токио

en: GMT+09:00) Yakutsk
bg_BG: GMT+09:00) Якутск

en: GMT+09:30) Adelaide
bg_BG: GMT+09:30) Аделаида

en: GMT+09:30) Darwin
bg_BG: GMT+09:30) Дарвин

en: GMT+10:00) Brisbane
bg_BG: GMT+10:00) Бризбейн

en: GMT+10:00) Canberra
bg_BG: GMT+10:00) Канбера

en: GMT+10:00) Guam
bg_BG: GMT+10:00) Гуам

en: GMT+10:00) Hobart
bg_BG: GMT+10:00) Хобарт

en: GMT+10:00) Melbourne
bg_BG: GMT+10:00) Мелбърн

en: GMT+10:00) Port Moresby
bg_BG: GMT+10:00) Порт Морсби

en: GMT+10:00) Sydney
bg_BG: GMT+10:00) Сидни

en: GMT+10:00) Vladivostok
bg_BG: GMT+10:00) Владивосток

en: GMT+11:00) Magadan
bg_BG: GMT+11:00) Магадан

en: GMT+11:00) New Caledonia
bg_BG: GMT+11:00) Нова Каледония

en: GMT+11:00) Solomon Is.
bg_BG: GMT+11:00) Соломонов остров.

en: GMT+11:00) Srednekolymsk
bg_BG: GMT+11:00) Среднеколимск

en: GMT+12:00) Auckland
bg_BG: GMT+12:00) Оукланд

en: GMT+12:00) Fiji
bg_BG: GMT+12:00) Фиджи

en: GMT+12:00) Kamchatka
bg_BG: GMT+12:00) Камчатка

en: GMT+12:00) Wellington
bg_BG: GMT+12:00) Уелингтън

en: GMT+13:00) Nuku&#39;alofa
bg_BG: GMT+13:00) Нукуалофа

en: GMT+13:00) Samoa
bg_BG: GMT+13:00) Самоа

en: GMT+13:00) Tokelau Is.
bg_BG: GMT+13:00) Токелау.

en: GMT-01:00) Azores
bg_BG: GMT-01:00) Азорски острови

en: GMT-01:00) Cape Verde Is.
bg_BG: GMT-01:00) остров Кабо Верде.

en: GMT-02:00) Mid-Atlantic
bg_BG: GMT-02:00) Среден Атлантик

en: GMT-03:00) Brasilia
bg_BG: GMT-03:00) Бразилия

en: GMT-03:00) Buenos Aires
bg_BG: GMT-03:00) Буенос Айрес

en: GMT-03:00) Greenland
bg_BG: GMT-03:00) Гренландия

en: GMT-03:00) Montevideo
bg_BG: GMT-03:00) Монтевидео

en: GMT-03:30) Newfoundland
bg_BG: GMT-03:30) Нюфаундленд

en: GMT-04:00) Atlantic Time (Canada)
bg_BG: GMT-04:00) Атлантическо време (Канада)

en: GMT-04:00) Caracas
bg_BG: GMT-04:00) Каракас

en: GMT-04:00) Georgetown
bg_BG: GMT-04:00) Джорджтаун

en: GMT-04:00) La Paz
bg_BG: GMT-04:00) Ла Пас

en: GMT-04:00) Puerto Rico
bg_BG: GMT-04:00) Пуерто Рико

en: GMT-04:00) Santiago
bg_BG: GMT-04:00) Сантяго

en: GMT-05:00) America/Detroit
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Детройт

en: GMT-05:00) America/Indiana/Marengo
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Индиана/Маренго

en: GMT-05:00) America/Indiana/Petersburg
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Индиана/Петербург

en: GMT-05:00) America/Indiana/Vevay
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Индиана/Вевей

en: GMT-05:00) America/Indiana/Vincennes
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Индиана/Винсен

en: GMT-05:00) America/Indiana/Winamac
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Индиана/Winamac

en: GMT-05:00) America/Kentucky/Louisville
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Кентъки/Луисвил

en: GMT-05:00) America/Kentucky/Monticello
bg_BG: GMT-05:00) Америка/Кентъки/Монтичело

en: GMT-05:00) Bogota
bg_BG: GMT-05:00) Богота

en: GMT-05:00) Eastern Time (US & Canada)
bg_BG: GMT-05:00) Източно време (САЩ и Канада)

en: GMT-05:00) Indiana (East)
bg_BG: GMT-05:00) Индиана (Изток)

en: GMT-05:00) Lima
bg_BG: GMT-05:00) Лима

en: GMT-05:00) Quito
bg_BG: GMT-05:00) Кито

en: GMT-06:00) America/Indiana/Knox
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Индиана/Нокс

en: GMT-06:00) America/Indiana/Tell_City
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Индиана/Tell_City

en: GMT-06:00) America/Menominee
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Menominee

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/Beulah
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Северна_Дакота/Бюла

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/Center
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Северна_Дакота/Център

en: GMT-06:00) America/North_Dakota/New_Salem
bg_BG: GMT-06:00) Америка/Северна_Дакота/Ню_Сейлем

en: GMT-06:00) Central America
bg_BG: GMT-06:00) Централна Америка

en: GMT-06:00) Central Time (US & Canada)
bg_BG: GMT-06:00) Централно време (САЩ и Канада)

en: GMT-06:00) Guadalajara
bg_BG: GMT-06:00) Гуадалахара

en: GMT-06:00) Mexico City
bg_BG: GMT-06:00) Мексико Сити

en: GMT-06:00) Monterrey
bg_BG: GMT-06:00) Монтерей

en: GMT-06:00) Saskatchewan
bg_BG: GMT-06:00) Саскачеван

en: GMT-07:00) America/Boise
bg_BG: GMT-07:00) Америка/Бойзе

en: GMT-07:00) Arizona
bg_BG: GMT-07:00) Аризона

en: GMT-07:00) Chihuahua
bg_BG: GMT-07:00) Чихуахуа

en: GMT-07:00) Mazatlan
bg_BG: GMT-07:00) Масатлан

en: GMT-07:00) Mountain Time (US & Canada)
bg_BG: GMT-07:00) Планинско време (САЩ и Канада)

en: GMT-08:00) Pacific Time (US & Canada)
bg_BG: GMT-08:00) Тихоокеанско време (САЩ и Канада)

en: GMT-08:00) Tijuana
bg_BG: GMT-08:00) Тихуана

en: GMT-09:00) Alaska
bg_BG: GMT-09:00) Аляска

en: GMT-09:00) America/Anchorage
bg_BG: GMT-09:00) Америка/Анкоридж

en: GMT-09:00) America/Metlakatla
bg_BG: GMT-09:00) Америка/Метлакатла

en: GMT-09:00) America/Nome
bg_BG: GMT-09:00) Америка/Ном

en: GMT-09:00) America/Sitka
bg_BG: GMT-09:00) Америка/Ситка

en: GMT-09:00) America/Yakutat
bg_BG: GMT-09:00) Америка/Якутат

en: GMT-10:00) America/Adak
bg_BG: GMT-10:00) Америка/Адак

en: GMT-10:00) Hawaii
bg_BG: GMT-10:00) Хавай

en: GMT-11:00) American Samoa
bg_BG: GMT-11:00) Американска Самоа

en: GMT-11:00) Midway Island
bg_BG: GMT-11:00) Остров Мидуей

en: GMT-12:00) International Date Line West
bg_BG: GMT-12:00) Международна линия за дата на запад

en: Gambian Dalasi
bg_BG: Гамбийски даласи

en: Georgian Lari
bg_BG: грузински лари

en: Get Help
bg_BG: Извикай помощ

en: Get Started
bg_BG: Първи стъпки

en: Get started by creating your first product or creating a new checkout form.
bg_BG: Започнете, като създадете първия си продукт или създадете нов формуляр за плащане.

en: Get started with SureCart
bg_BG: Започнете със SureCart

en: Gibraltar Pound
bg_BG: Гибралтарска лира

en: Group Access
bg_BG: Групов достъп

en: Group Name
bg_BG: Име на групата

en: Grow your store worry-free.
bg_BG: Развийте своя магазин без притеснения.

en: Guatemalan Quetzal
bg_BG: Гватемалски кетцал

en: Guinean Franc
bg_BG: гвинейски франк

en: Guyanese Dollar
bg_BG: Гвиански долар

en: Haitian Gourde
bg_BG: Хаитянски гурд

en: Help
bg_BG: Помогне

en: Hide %d Archived Prices
bg_BG: Скриване на %d архивирани цени

en: Hide %d Archived Promotion Codes
bg_BG: Скриване на %d архивирани промоционални кода

en: Home
bg_BG: У дома

en: Honduran Lempira
bg_BG: Хондураска Лемпира

en: Hong Kong Dollar
bg_BG: Хонконгски долар

en: How To Add Buttons
bg_BG: Как да добавите бутони

en: Hungarian Forint
bg_BG: Унгарски форинт

en: Icelandic Króna
bg_BG: исландска крона

en: If all of these conditions are true
bg_BG: Ако всички тези условия са верни

en: If any of these conditions are true
bg_BG: Ако някое от тези условия е вярно

en: If none of these conditions are true
bg_BG: Ако нито едно от тези условия не е вярно

en: If set to true GST taxes will be calculated for all Canadian provinces.
bg_BG: Ако е зададено на истински GST, данъците ще бъдат изчислени за всички канадски провинции.

en: If set to true VAT taxes will be calculated for all EU countries.
bg_BG: Ако е зададено на истински ДДС, данъците ще се изчисляват за всички страни от ЕС.

en: If set to true VAT taxes will be calculated using the account's home country VAT rate.
bg_BG: Ако е зададено на истински ДДС, данъците ще бъдат изчислени, като се използва ставката на ДДС в страната на произход на акаунта.

en: If set to true abandonded order reminder emails will be sent to customers.
bg_BG: Ако е зададено на true, до клиентите ще се изпращат напомнящи имейли за изоставена поръчка.

en: If set to true order confirmation emails will be sent to customers.
bg_BG: Ако е зададено на true, до клиентите ще се изпращат имейли за потвърждение на поръчката.

en: If set to true refund emails will be sent to customers.
bg_BG: Ако е зададено на истинско възстановяване на средства, имейлите ще бъдат изпращани до клиентите.

en: If set to true subscription dunning emails will be sent to customers.
bg_BG: Ако е зададено на true, до клиентите ще се изпращат имейли за напомняне за абонамент.

en: If set to true taxes will be automatically calculated.
bg_BG: Ако е зададено на true, данъците ще бъдат изчислени автоматично.

en: Images
bg_BG: Изображения

en: Images updated.
bg_BG: Изображенията са обновени.

en: Immediately
bg_BG: Веднага

en: Inactive
bg_BG: Неактивен

en: Increase quantity
bg_BG: Увеличете количеството

en: Indian Rupee
bg_BG: индийска рупия

en: Indonesian Rupiah
bg_BG: Индонезийска рупия

en: Inspector
bg_BG: Инспектор

en: Installment
bg_BG: Вноска

en: Insufficient Funds
bg_BG: Недостатъчни средства

en: Integration
bg_BG: Интеграция

en: Integration deleted.
bg_BG: Интеграцията е изтрита.

en: Integration saved.
bg_BG: Интеграцията е запазена.

en: Integrations
bg_BG: Интеграции

en: Invalid
bg_BG: Невалиден

en: Invalid API Token
bg_BG: Невалиден API токен

en: Invalid promotion code.
bg_BG: Невалиден промоционален код.

en: Invalid verification code
bg_BG: невалиден код за верификация

en: Invalid.
bg_BG: Невалиден.

en: Invoice
bg_BG: Фактура

en: Invoice Details
bg_BG: Данни за фактурата

en: Invoices
bg_BG: Фактури

en: Invoices are similar to orders, but are used for payments and plan changes on active subscriptions. In the future you will be able to create an invoice to send out.
bg_BG: Фактурите са подобни на поръчките, но се използват за плащания и промени в плана на активни абонаменти. В бъдеще ще можете да създадете фактура за изпращане.

en: Israeli New Sheqel
bg_BG: Израелски нов шекел

en: It does not match parent currency.
bg_BG: Не съответства на основната валута.

en: It is archived.
bg_BG: Архивирано е.

en: It is expired.
bg_BG: Той е с изтекъл срок на годност.

en: It is not a valid hex color.
bg_BG: Не е валиден шестнадесетичен цвят.

en: It is not valid or enabled.
bg_BG: Не е валиден или активиран.

en: It looks like you are not yet a customer.
bg_BG: Изглежда все още не сте клиент.

en: Item
bg_BG: Вещ

en: Items
bg_BG: Предмети

en: Jamaican Dollar
bg_BG: Ямайски долар

en: Japanese Yen
bg_BG: японски йени

en: Just one last step!
bg_BG: Само една последна стъпка!

en: Kazakhstani Tenge
bg_BG: казахстански тенге

en: Keep Update
bg_BG: Поддържане на актуализацията

en: Kenyan Shilling
bg_BG: кенийски шилинг

en: Key
bg_BG: Ключ

en: Kyrgyzstani Som
bg_BG: киргизстански сом

en: Lao Kip
bg_BG: лаоски кип

en: Last 30 Days
bg_BG: Последните 30 дни

en: Last Month
bg_BG: Миналия месец

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Last Updated
bg_BG: Последна актуализация

en: Last Week
bg_BG: Миналата седмица

en: Layout
bg_BG: Изглед

en: LearnDash Course
bg_BG: Курс LearnDash

en: LearnDash Group
bg_BG: Група LearnDash

en: LearnDash Groups
bg_BG: LearnDash групи

en: Leave the heavy-lifting to us. Use SureCart's built-in native integrations with all the plugins you use. Purchases and subscriptions are automatically synced with your plugins.
bg_BG: Оставете тежкото вдигане на нас. Използвайте вградените собствени интеграции на SureCart с всички добавки, които използвате. Покупките и абонаментите се синхронизират автоматично с вашите добавки.

en: Leave this blank and we will generate one for you.
bg_BG: Оставете това празно и ние ще генерираме такъв за вас.

en: Lebanese Pound
bg_BG: ливанска лира

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Lesotho Loti
bg_BG: Лесото Лоти

en: Liberian Dollar
bg_BG: либерийски долар

en: License
bg_BG: Разрешително

en: License Key
bg_BG: Лицензионен ключ

en: License updated.
bg_BG: Лицензът е актуализиран.

en: Licenses
bg_BG: Лицензи

en: Licensing
bg_BG: Лицензиране

en: LifterLMS Course
bg_BG: LifterLMS курс

en: Limit Per-Customer Purchases
bg_BG: Ограничете покупките на клиент

en: Limit To A Specific Customer
bg_BG: Ограничение до конкретен клиент

en: Limit result set to users with a customer.
bg_BG: Ограничете набора от резултати до потребители с клиент.

en: Limit result set to users with specific customer ids.
bg_BG: Ограничете набора от резултати до потребители с конкретни идентификатори на клиенти.

en: Limit the end date when customers can redeem this coupon.
bg_BG: Ограничете крайната дата, когато клиентите могат да осребрят този купон.

en: Limit the number of times a single customer can purchase this product.
bg_BG: Ограничете броя пъти, когато един клиент може да закупи този продукт.

en: Limit the number of times this code can be redeemed.
bg_BG: Ограничете броя пъти, в които този код може да бъде осребрен.

en: Limit the usage of this promotion code
bg_BG: Ограничете използването на този промоционален код

en: Live
bg_BG: На живо

en: Load More
bg_BG: Зареди още

en: Local / Staging
bg_BG: Местно / Постановка

en: Login
bg_BG: Влизам

en: Logout
bg_BG: Излез от профила си

en: Macanese Pataca
bg_BG: Патака макане

en: Macedonian Denar
bg_BG: македонски денар

en: Make Default
bg_BG: Направи по подразбиране

en: Malagasy Ariary
bg_BG: мадагаскарски ариари

en: Malawian Kwacha
bg_BG: малавийска квача

en: Malaysian Ringgit
bg_BG: малайзийски рингит

en: Maldivian Rufiyaa
bg_BG: Малдивска руфия

en: Manage Scheduled Update
bg_BG: Управление на планираната актуализация

en: Mark Paid
bg_BG: Маркирайте Платено

en: Mauritanian Ouguiya
bg_BG: Мавританска угия

en: Mauritian Rupee
bg_BG: Маврицийска рупия

en: Max
bg_BG: Макс

en: Maximum Price
bg_BG: Максимална цена

en: MemberPress Membership
bg_BG: Членство в MemberPress

en: Membership Access
bg_BG: Достъп до членство

en: Metadata
bg_BG: Метаданни

en: Metadata for the order.
bg_BG: Метаданни за поръчката.

en: Method
bg_BG: Метод

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
bg_BG: Методът „ %s “ не е внедрен. Трябва да се отмени в подклас.

en: Mexican Peso
bg_BG: мексиканско песо

en: Minimum Price
bg_BG: Минимална цена

en: Miscellaneous
bg_BG: Разни

en: Mode
bg_BG: Режим

en: Moldovan Leu
bg_BG: молдовска лея

en: Mongolian Tögrög
bg_BG: Монголски Tögrög

en: Month
bg_BG: месец

en: Monthly
bg_BG: Месечно

en: Moroccan Dirham
bg_BG: марокански дирхам

en: Move to Trash
bg_BG: Преместване в кошчето

en: Mozambican Metical
bg_BG: Мозамбик метикал

en: Must be accepted.
bg_BG: Трябва да се приеме.

en: Must be an integer
bg_BG: Трябва да е цяло число

en: Must be blank
bg_BG: Трябва да е празно

en: Must be even
bg_BG: Трябва да е равно

en: Must be larger.
bg_BG: Трябва да е по-голям.

en: Must be odd
bg_BG: Трябва да е странно

en: Must be smaller.
bg_BG: Трябва да е по-малък.

en: Myanmar Kyat
bg_BG: мианмарски кят

en: Name
bg_BG: Име

en: Name your own price
bg_BG: Назовете собствената си цена

en: Namibian Dollar
bg_BG: намибийски долар

en: Nepalese Rupee
bg_BG: непалска рупия

en: Net Payment
bg_BG: Нетно плащане

en: Netherlands Antillean Gulden
bg_BG: Нидерландски антилски гулден

en: New Cart
bg_BG: Нова количка

en: New Checkout Form
bg_BG: Нов формуляр за плащане

en: New Promotion Code
bg_BG: Нов промоционален код

en: New Taiwan Dollar
bg_BG: Нов тайвански долар

en: New Upgrade Group
bg_BG: Нова група за надграждане

en: New Zealand Dollar
bg_BG: новозеландски долар

en: Next Page
bg_BG: Следваща страница

en: Nicaraguan Córdoba
bg_BG: Никарагуанска Кордоба

en: Nigerian Naira
bg_BG: нигерийска найра

en: No charges
bg_BG: Без такси

en: No checkout forms found in Trash.
bg_BG: Няма намерени формуляри за плащане в кошчето.

en: No checkout forms found.
bg_BG: Няма намерени формуляри за плащане.

en: No code specified
bg_BG: Няма посочен код

en: No customers found.
bg_BG: Няма намерени клиенти.

en: No discount.
bg_BG: Без отстъпка.

en: No items found
bg_BG: Няма намерени елементи

en: No licenses found.
bg_BG: Няма намерени лицензи.

en: No more charges.
bg_BG: Без повече такси.

en: No more orders.
bg_BG: Без повече поръчки.

en: No more subscriptions.
bg_BG: Няма повече абонаменти.

en: No name provided
bg_BG: Няма предоставено име

en: No order bumps found.
bg_BG: Няма намерени неравности в поръчката.

en: No price
bg_BG: Без цена

en: No product
bg_BG: Няма продукт

en: No products found.
bg_BG: Няма намерени продукти.

en: None
bg_BG: Нито един

en: None found.
bg_BG: Няма намерени.

en: None of these items are in the cart.
bg_BG: Нито един от тези артикули не е в количката.

en: Norwegian Krone
bg_BG: норвежка крона

en: Not Found
bg_BG: Не е намерено

en: Not Redeemed
bg_BG: Не е изкупено

en: Not Scheduled
bg_BG: Не е планирано

en: Not a number
bg_BG: Не е номер

en: Not found.
bg_BG: Не е намерено.

en: Note: By checking this, it will show confirmation text below the email on checkout forms.
bg_BG: Забележка: Като отметнете това, ще се покаже текст за потвърждение под имейла във формулярите за плащане.

en: Notification Settings
bg_BG: Настройки за известията

en: Notification settings for abandoned checkouts
bg_BG: Настройки за уведомяване за изоставени каси

en: Notifications
bg_BG: Известия

en: Number
bg_BG: Номер

en: Number Type
bg_BG: Тип номер

en: Number of Payments
bg_BG: Брой плащания

en: Number of days until expiration
bg_BG: Брой дни до изтичане

en: Number of months
bg_BG: Брой месеци

en: Okay
bg_BG: добре

en: On the final email
bg_BG: На последния имейл

en: On the first email
bg_BG: На първия имейл

en: On the second email
bg_BG: На втория имейл

en: Once
bg_BG: Веднъж

en: One Time
bg_BG: Един път

en: One-Time
bg_BG: Един път

en: Only one active abandoned checkout is allowed at a time
bg_BG: В даден момент е разрешено само едно активно изоставено плащане

en: Only return objects that belong to the given product groups.
bg_BG: Връща само обекти, които принадлежат към дадените продуктови групи.

en: Only return objects that belong to the given products.
bg_BG: Връщайте само обекти, които принадлежат към дадените продукти.

en: Only return objects that have this currency. If not set, this will fallback to the account's default currency.
bg_BG: Връщайте само обекти, които имат тази валута. Ако не е зададено, това ще се върне към валутата по подразбиране на акаунта.

en: Only return prices that allow ad hoc amounts or not.
bg_BG: Връщайте само цени, които позволяват ad hoc суми или не.

en: Only return products that are recurring or not recurring (one time).
bg_BG: Връщайте само продукти, които се повтарят или не се повтарят (еднократно).

en: Optional
bg_BG: Не е задължително

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Order Bump Price
bg_BG: Поръчка Bump Цена

en: Order Bump updated.
bg_BG: Order Bump е актуализиран.

en: Order Bumps
bg_BG: Поръчайте Bumps

en: Order Confirmation
bg_BG: Потвърждение на поръчката

en: Order Details
bg_BG: подробности за поръчката

en: Order Marked as Paid.
bg_BG: Поръчката е означена като платена.

en: Orders
bg_BG: Поръчки

en: Orders & Receipts
bg_BG: Поръчки и разписки

en: Other
bg_BG: други

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Owner data.
bg_BG: Данни за собственика.

[ctx: Page slug]
en: checkout
bg_BG: Разгледайте

[ctx: Page slug]
en: customer-dashboard
bg_BG: клиентско табло

[ctx: Page slug]
en: order-confirmation
bg_BG: потвърждение на поръчката

[ctx: Page title]
en: Checkout
bg_BG: Разгледайте

[ctx: Page title]
en: Dashboard
bg_BG: Табло

[ctx: Page title]
en: Thank you!
bg_BG: Благодаря ти!

en: Paid
bg_BG: Платено

en: Pakistani Rupee
bg_BG: Пакистанска рупия

en: Panamanian Balboa
bg_BG: Панамски Балбоа

en: Papua New Guinean Kina
bg_BG: Папуа Нова Гвинея Кина

en: Paraguayan Guaraní
bg_BG: Парагвайско гуарани

en: Partially Refunded
bg_BG: Сумата е частично възстановена

en: Password
bg_BG: Парола

en: Pause
bg_BG: Паузирай

en: Pay what you want
bg_BG: Платете каквото искате

en: Payment
bg_BG: Плащане

en: Payment Failures
bg_BG: Неуспешни плащания

en: Payment Methods
bg_BG: начини за плащане

en: Payment Plan
bg_BG: План за плащане

en: Payment Type
bg_BG: Вид плащане

en: Payment method deleted.
bg_BG: Начинът на плащане е изтрит.

en: Payment retry window in weeks.
bg_BG: Прозорец за повторен опит за плащане след седмици.

en: Payments
bg_BG: Плащания

en: Paypal is taking a closer look at this payment. It’s required for some payments and normally takes up to 3 business days.
bg_BG: Paypal разглежда по-отблизо това плащане. Изисква се за някои плащания и обикновено отнема до 3 работни дни.

en: Pending
bg_BG: В очакване

en: Percent Off
bg_BG: Процент отстъпка

en: Percent that will be taken off line items associated with this bump.
bg_BG: Процентът, който ще бъде премахнат от договорените покупки, свързани с това изпъкване.

en: Percentage
bg_BG: Процент

en: Percentage Discount
bg_BG: Процентна отстъпка

en: Percentage of checkouts recovered
bg_BG: Процент възстановени плащания

en: Percentage of revenue recovered
bg_BG: Процент от възстановените приходи

en: Performance
bg_BG: производителност

en: Permanently delete %s? You cannot undo this action.
bg_BG: Изтриване за постоянно %s ? Не можете да отмените това действие.

en: Permanently delete this order bump? You cannot undo this action.
bg_BG: Да се изтрие ли завинаги тази групирана поръчка? Не можете да отмените това действие.

en: Permanently delete this price? You cannot undo this action.
bg_BG: Изтриване за постоянно на тази цена? Не можете да отмените това действие.

en: Peruvian Sol
bg_BG: перуански сол

en: Philippine Peso
bg_BG: филипинско песо

en: Placed By
bg_BG: Поставен от

en: Plan
bg_BG: Планирайте

en: Please add at least one product.
bg_BG: Моля, добавете поне един продукт.

en: Please double-check your prefix does not contain any spaces, underscores, dashes or special characters.
bg_BG: Моля, проверете дали вашият префикс не съдържа интервали, долни черти, тирета или специални знаци.

en: Please enter a valid tax number.
bg_BG: Моля, въведете валиден данъчен номер.

en: Please enter an API key.
bg_BG: Моля, въведете API ключ.

en: Please fill out your address.
bg_BG: Моля, попълнете вашия адрес.

en: Please refresh the page and try again.
bg_BG: Моля, опреснете страницата и опитайте отново.

en: Plugin Settings
bg_BG: Настройки на плъгина

en: Polish Złoty
bg_BG: полска злота

en: Potential Checkout Recovery Rate
bg_BG: Потенциален процент на възстановяване при плащане

en: Potential Recovered Checkouts
bg_BG: Потенциално възстановени плащания

en: Potential Recovered Revenue
bg_BG: Потенциални възстановени приходи

en: Potential Revenue Recovery Rate
bg_BG: Потенциален процент на възстановяване на приходите

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Previous Page
bg_BG: Предишна страница

en: Previous Product ID
bg_BG: ID на предишен продукт

en: Price
bg_BG: Цена

en: Price ID
bg_BG: ID на цената

en: Price archived.
bg_BG: Цената е архивирана.

en: Price created.
bg_BG: Създадена цена.

en: Price deleted.
bg_BG: Цената е изтрита.

en: Price unarchived.
bg_BG: Цената е деархивирана.

en: Prices
bg_BG: цени

en: Pricing
bg_BG: Ценообразуване

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Private
bg_BG: Частно

en: Pro
bg_BG: Професионалист

en: Processing
bg_BG: Обработка

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Product Groups
bg_BG: Групи продукти

en: Product ID
bg_BG: идентификация на продукта

en: Product Name
bg_BG: Име на продукта

en: Product Restrictions
bg_BG: Продуктови ограничения

en: Product added.
bg_BG: Добавен продукт.

en: Product archived.
bg_BG: Продуктът е архивиран.

en: Product group updated.
bg_BG: Продуктовата група е актуализирана.

en: Product or subscription is purchased
bg_BG: Закупен е продукт или абонамент

en: Product purchase is revoked or subscription cancels
bg_BG: Покупката на продукт е отменена или абонаментът е анулиран

en: Product removed.
bg_BG: Продуктът е премахнат.

en: Product restored.
bg_BG: Продуктът е възстановен.

en: Product updated.
bg_BG: Продуктът е актуализиран.

en: Products
bg_BG: Продукти

en: Promotion Code
bg_BG: Промоционален код

en: Promotion Codes
bg_BG: Промоционални кодове

en: Promotion code
bg_BG: Промоционален код

en: Promotion created.
bg_BG: Промоцията е създадена.

en: Promotion updated.
bg_BG: Промоцията е актуализирана.

en: Proration
bg_BG: Пропорция

en: Proration Credit
bg_BG: Пропорционален кредит

en: Public
bg_BG: Обществен

en: Published In
bg_BG: Публикувано в

en: Purchase
bg_BG: Покупка

en: Purchases
bg_BG: покупки

en: Purchases syncing happens in both directions. For example, access is automatically revoked during a subscription cancellation or expiration.
bg_BG: Синхронизирането на покупките става и в двете посоки. Например, достъпът се отменя автоматично по време на анулиране или изтичане на абонамент.

en: Qatari Riyal
bg_BG: Катарски риал

en: Quick Actions
bg_BG: Бързи действия

en: Reason
bg_BG: Причина

en: Recent Orders
bg_BG: Скорошни поръчки

en: Recover lost sales with abandoned checkouts.
bg_BG: Възстановете загубените продажби с изоставени каси.

en: Recoverable Checkouts
bg_BG: Възстановими каси

en: Recoverable Revenue
bg_BG: Възстановими приходи

en: Recovered
bg_BG: Възстановен

en: Recovered Checkouts
bg_BG: Възстановени проверки

en: Recovered Revenue
bg_BG: Възстановени приходи

en: Recovery Status
bg_BG: Състояние на възстановяване

en: Redeem By
bg_BG: Осребряване до

en: Redeemed
bg_BG: Изкупен

en: Redemption Limits
bg_BG: Лимити за обратно изкупуване

en: Refund
bg_BG: Възстановяване

en: Refund Payment
bg_BG: Възстановяване на плащане

en: Refunded
bg_BG: Възстановена сума

en: Refunds
bg_BG: Възстановявания

en: Refunds can take 5-10 days to appear on a customer's statement. Processor fees are typically not returned.
bg_BG: Може да отнеме 5-10 дни, докато възстановяванията се покажат в извлечението на клиента. Таксите за процесор обикновено не се връщат.

en: Remaining Payments
bg_BG: Оставащи плащания

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Remove Plugin Data
bg_BG: Премахване на данните от приставката

en: Renews
bg_BG: Подновява

en: Repeat Payment Every
bg_BG: Повторете плащането всеки

en: Repeat payment
bg_BG: Повторете плащането

en: Repeating
bg_BG: Повтарящи се

en: Replace
bg_BG: Сменете

en: Requested By Customer
bg_BG: По заявка на клиента

en: Restore
bg_BG: Възстанови

en: Restore At...
bg_BG: Възстанови на...

en: Restore Now
bg_BG: Възстанови сега

en: Restored.
bg_BG: Възстановен.

en: Restrict this coupon
bg_BG: Ограничете този купон

en: Restrictions
bg_BG: Ограничения

en: Revenue
bg_BG: приходи

en: Revenue Recovery Rate
bg_BG: Процент на възстановяване на приходите

en: Revoke
bg_BG: Отмени

en: Revoked
bg_BG: Отменено

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Romanian Leu
bg_BG: румънска лея

en: Russian Ruble
bg_BG: Руска рубла

en: Rwandan Franc
bg_BG: руандийски франк

en: Saint Helenian Pound
bg_BG: Паунд на Света Елена

en: Samoan Tala
bg_BG: Самоанска тала

en: Saudi Riyal
bg_BG: саудитски риал

en: Save
bg_BG: Запазване

en: Save Customer
bg_BG: Запазете клиента

en: Save Group
bg_BG: Запазване на групата

en: Save License
bg_BG: Запазване на лиценза

en: Save Order Bump
bg_BG: Запазване на поръчката

en: Save Product
bg_BG: Запазване на продукта

en: Save Settings
bg_BG: Запазване на настройките

en: Saved.
bg_BG: Запазено.

en: Schedule
bg_BG: График

en: Scheduled
bg_BG: Планиран

en: Search Abanonded Orders
bg_BG: Търсене на изоставени поръчки

en: Search Carts
bg_BG: Колички за търсене

en: Search Checkout Forms
bg_BG: Търсене на Checkout формуляри

en: Search Coupons
bg_BG: Търсене на купони

en: Search Customers
bg_BG: Търсене на клиенти

en: Search Invoices
bg_BG: Търсене на фактури

en: Search Licenses
bg_BG: Търсене на лицензи

en: Search Orders
bg_BG: Поръчки за търсене

en: Search Products
bg_BG: Търсене на продукти

en: Search Subscriptions
bg_BG: Търсене на абонаменти

en: Search for a price...
bg_BG: Търсене на цена...

en: Search for a product...
bg_BG: Търсене на продукт...

en: Search for a user...
bg_BG: Търсене на потребител...

en: Search for an upgrade group...
bg_BG: Търсете група за надграждане...

en: Second Email Delay
bg_BG: Второ забавяне на имейла

en: Select A Customer
bg_BG: Изберете Клиент

en: Select A Price
bg_BG: Изберете Цена

en: Select A Product
bg_BG: Изберете продукт

en: Select An Integration
bg_BG: Изберете интеграция

en: Select An Upgrade Group
bg_BG: Изберете група за надграждане

en: Select Form
bg_BG: Изберете Формуляр

en: Select Position
bg_BG: Изберете позиция

en: Select a form
bg_BG: Изберете формуляр

en: Select a price
bg_BG: Изберете цена

en: Select a product
bg_BG: Изберете продукт

en: Select a reason
bg_BG: Изберете причина

en: Select a user
bg_BG: Изберете потребител

en: Select an Item
bg_BG: Изберете предмет

en: Select an upgrade group
bg_BG: Изберете група за надграждане

en: Select comment
bg_BG: Изберете коментар

en: Select date
bg_BG: Изберете дата

en: Sent
bg_BG: Изпратено

en: Serbian Dinar
bg_BG: сръбски динар

en: Set Up My Store
bg_BG: Настройте моя магазин

en: Set a custom call to action for the bump.
bg_BG: Задайте персонализиран призив за действие за подутината.

en: Set it and forget it.
bg_BG: Задайте го и го забравете.

en: Set up pricing for your product.
bg_BG: Задайте ценообразуване за вашия продукт.

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Settings Updated.
bg_BG: Настройките обновени.

en: Setup
bg_BG: Настройвам

en: Seychellois Rupee
bg_BG: Сейшелска рупия

en: Shipping & Tax Address
bg_BG: Адрес за доставка и данъци

en: Shipping Address
bg_BG: Адрес за доставка

en: Shortcode
bg_BG: Кратък код

en: Shortcodes
bg_BG: Кратки кодове

en: Show %d Archived Prices
bg_BG: Показване на %d архивирани цени

en: Show %d Archived Promotion Codes
bg_BG: Показване на %d архивирани промоционални кода

en: Show Archived
bg_BG: Покажи архивиран

en: Show Bump Offer If
bg_BG: Показване на оферта за покачване, ако

en: Sierra Leonean Leone
bg_BG: Сиера Леоне Леоне

en: Sign in to your account
bg_BG: Влезте в акаунта си

en: Since SureCart's integrations are native, there's no need to worry about the complexity of growing your store.
bg_BG: Тъй като интеграциите на SureCart са естествени, няма нужда да се притеснявате за сложността на разрастването на вашия магазин.

en: Singapore Dollar
bg_BG: сингапурски долар

en: Size
bg_BG: Размер

en: Solomon Islands Dollar
bg_BG: Долар на Соломоновите острови

en: Somali Shilling
bg_BG: сомалийски шилинг

en: Something is wrong with the provided link.
bg_BG: Нещо не е наред с предоставената връзка.

en: Something went wrong
bg_BG: Нещо се обърка

en: Something went wrong.
bg_BG: Нещо се обърка.

en: Something went wrong. Please try again.
bg_BG: Нещо се обърка. Моля, опитайте отново.

en: Sorry, you are not allowed to edit products.
bg_BG: За съжаление нямате право да редактирате продукти.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered form patterns.
bg_BG: За съжаление нямате право да преглеждате регистрираните шаблони на формуляри.

en: South African Rand
bg_BG: Южноафрикански ранд

en: South Korean Won
bg_BG: южнокорейски вон

en: Sri Lankan Rupee
bg_BG: Шри Ланка рупия

en: Standalone Block Editor
bg_BG: Самостоятелен редактор на блокове

en: Standalone Block Editor advanced settings.
bg_BG: Разширени настройки на самостоятелния редактор на блокове.

en: Standalone Editor top bar.
bg_BG: Горната лента на самостоятелния редактор.

en: Start Plan
bg_BG: Стартов план

en: Status
bg_BG: Статус

en: Store Checkout
bg_BG: Плащане в магазина

en: Store Details
bg_BG: Подробности за магазина

en: Store Name
bg_BG: Име на магазина

en: Store Settings
bg_BG: Настройки на магазина

en: Store URL
bg_BG: URL адрес на магазина

en: Stored product metadata
bg_BG: Съхранени метаданни за продукта

en: Subscribed to emails
bg_BG: Абониран за имейли

en: Subscription
bg_BG: Абонамент

en: Subscription Renewal
bg_BG: Подновяване на абонамента

en: Subscription plan changed
bg_BG: Променен абонаментен план

en: Subscriptions
bg_BG: Абонаменти

en: Subtotal
bg_BG: Междинна сума

en: Succeeded
bg_BG: Успели

en: Summary
bg_BG: Резюме

en: SureCart Accountant
bg_BG: Счетоводител на SureCart

en: SureCart Customer
bg_BG: Клиент на SureCart

en: SureCart Form
bg_BG: Формуляр SureCart

en: SureCart Shop Manager
bg_BG: Мениджър на магазин SureCart

en: SureCart Shop Worker
bg_BG: Работник в магазин SureCart

en: SureCart Status
bg_BG: Състояние на SureCart

en: SureCart eCommerce Platform
bg_BG: Платформа за електронна търговия SureCart

en: SureCart product object
bg_BG: Продуктов обект SureCart

en: Surinamese Dollar
bg_BG: Суринамски долар

en: Swazi Lilangeni
bg_BG: Свази лилангени

en: Swedish Krona
bg_BG: шведска крона

en: Swiss Franc
bg_BG: швейцарски франк

en: Sync purchases with the plugins you already use.
bg_BG: Синхронизирайте покупките с добавките, които вече използвате.

en: São Tomé and Príncipe Dobra
bg_BG: Сао Томе и Принсипи Добра

en: Tajikistani Somoni
bg_BG: Таджикистански сомони

en: Tanzanian Shilling
bg_BG: танзанийски шилинг

en: Tax
bg_BG: Данък

en: Tax Information
bg_BG: Данъчна информация

en: Tax Number
bg_BG: Данъчен номер

en: Tax is included
bg_BG: Данъкът е включен

en: Taxes
bg_BG: Данъци

en: Test Mode
bg_BG: Тестов режим

en: Thai Baht
bg_BG: тайландски бат

en: The SureCart model id.
bg_BG: ID на модела SureCart.

en: The SureCart model name.
bg_BG: Името на модела SureCart.

en: The URL of the brand logo.
bg_BG: URL адресът на логото на марката.

en: The UUID of the license.
bg_BG: UUID на лиценза.

en: The UUID of the price.
bg_BG: UUID на цената.

en: The associated Canadian tax identifier.
bg_BG: Свързаният канадски данъчен идентификатор.

en: The associated EU tax identifier.
bg_BG: Свързаният данъчен идентификатор за ЕС.

en: The associated address.
bg_BG: Свързаният адрес.

en: The associated tax identifier.
bg_BG: Свързаният данъчен идентификатор.

en: The associated tax zone.
bg_BG: Свързаната данъчна зона.

en: The brand color.
bg_BG: Цвят на марката.

en: The checkout id for the checkout.
bg_BG: Идентификаторът на касата за касата.

en: The compare at price must be greater than the price.
bg_BG: Сравнението по цена трябва да е по-високо от цената.

en: The conditions that will filter this bump to be recommeneded. Accepted keys are price_ids, product_ids, and product_group_ids with array values.
bg_BG: Да се препоръчат условията, които ще филтрират тази неравност. Допустимите ключове са price_ids, product_ids и product_group_ids със стойности на масив.

en: The content for the object.
bg_BG: Съдържанието за обекта.

en: The currency for the session.
bg_BG: Валутата за сесията.

en: The current notification status for this abandonded checkout, which can be one of not_sent, scheduled, or sent.
bg_BG: Текущото състояние на известието за това изоставено плащане, което може да бъде едно от not_sent, планирано или изпратено.

en: The current status of this abandonded checkout, which can be one of not_notified, notified, or recovered.
bg_BG: Текущият статус на това изоставено плащане, което може да бъде едно от not_notified, notified или recovered.

en: The customer for the checkout.
bg_BG: Клиентът за касата.

en: The customer for the session.
bg_BG: Клиентът за сесията.

en: The customer id for the order.
bg_BG: ID на клиента за поръчката.

en: The default currency for the account.
bg_BG: Валутата по подразбиране за акаунта.

en: The default footer for invoices and receipts.
bg_BG: Долен колонтитул по подразбиране за фактури и разписки.

en: The default footer that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
bg_BG: Долен колонтитул по подразбиране, който се показва на всички извлечения за поръчки (т.е. фактури и разписки).

en: The default memo for invoices and receipts.
bg_BG: Бележката по подразбиране за фактури и касови бележки.

en: The default memo that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
bg_BG: Бележката по подразбиране, която се показва на всички извлечения за поръчки (т.е. фактури и разписки).

en: The discount for the session.
bg_BG: Отстъпката за сесията.

en: The email address that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
bg_BG: Имейл адресът, който ще се показва на клиентите за поддръжка, във фактури и др.

en: The end of the date range to query.
bg_BG: Краят на периода от време за заявка.

en: The from name to use when sending emails to customers.
bg_BG: Името на from, което да се използва при изпращане на имейли до клиенти.

en: The integration has been removed or is unavailable.
bg_BG: Интеграцията е премахната или не е налична.

en: The interval to group statistics on – one of hour, day, week, month, or year.
bg_BG: Интервалът за групиране на статистическите данни – един от час, ден, седмица, месец или година.

en: The language that will be used for all customer notifications. Current available locales are de, en, es, and fr.
bg_BG: Езикът, който ще се използва за всички известия на клиенти. Текущите налични локали са de, en, es и fr.

en: The line items for the session.
bg_BG: Договорените позиции за сесията.

en: The maximum price must be greater than the minimum price.
bg_BG: Максималната цена трябва да е по-висока от минималната цена.

en: The maximum price must be smaller.
bg_BG: Максималната цена трябва да е по-малка.

en: The minimum price must be smaller.
bg_BG: Минималната цена трябва да е по-малка.

en: The model to get integration providers for.
bg_BG: Моделът, за който да получите доставчици на интеграция.

en: The name of the account.
bg_BG: Името на акаунта.

en: The name of this activation.
bg_BG: Името на това активиране.

en: The name of your store will be visible to customers, so you should use a name that is recognizable and identifies your store to your customers.
bg_BG: Името на вашия магазин ще бъде видимо за клиентите, така че трябва да използвате име, което е разпознаваемо и идентифицира вашия магазин за вашите клиенти.

en: The page of items you want returned.
bg_BG: Страницата с елементи, които искате да бъдат върнати.

en: The pattern category slugs.
bg_BG: Моделът категория плужеци.

en: The pattern content.
bg_BG: Съдържанието на модела.

en: The pattern detailed description.
bg_BG: Подробно описание на модела.

en: The pattern keywords.
bg_BG: Ключовите думи на модела.

en: The pattern name.
bg_BG: Името на модела.

en: The pattern title, in human readable format.
bg_BG: Заглавието на модела в четим от хора формат.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
bg_BG: Ширината на изгледния прозорец на шаблона за предварителен преглед на инструмента за вмъкване.

en: The phone number that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
bg_BG: Телефонният номер, който ще се показва на клиентите за поддръжка, във фактури и др.

en: The prefix that is added to all order numbers. Must be between 3-12 characters and only include letters.
bg_BG: Префиксът, който се добавя към всички номера на поръчки. Трябва да е между 3-12 знака и да включва само букви.

en: The price cannot be blank.
bg_BG: Цената не може да се попълни.

en: The price is already being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
bg_BG: Цената вече се използва в абонаменти или сесии за плащане. Моля, архивирайте цената и създайте друга.

en: The prices in this checkout session have changed. Please recheck it before submitting again.
bg_BG: Цените в тази сесия за плащане са променени. Моля, проверете го отново, преди да го изпратите отново.

en: The priority of this bump in relation to other bumps. Must be in the range of 1 - 5.
bg_BG: Приоритетът на тази неравност по отношение на други неравности. Трябва да е в диапазона от 1 до 5.

en: The priority of this bump in relation to other bumps. The higher the number, the higher the priority.
bg_BG: Приоритетът на тази неравност по отношение на други неравности. Колкото по-високо е числото, толкова по-висок е приоритетът.

en: The product image must be an image.
bg_BG: Изображението на продукта трябва да е изображение.

en: The provider is not installed or unavailable.
bg_BG: Доставчикът не е инсталиран или недостъпен.

en: The query to be used for full text search of this collection.
bg_BG: Заявката, която ще се използва за пълнотекстово търсене на тази колекция.

en: The refund amount is greater than the refundable amount.
bg_BG: Сумата за възстановяване е по-голяма от сумата за възстановяване.

en: The reply-to email address to use when sending emails to customers.
bg_BG: Имейл адресът за отговор, който да се използва при изпращане на имейли до клиенти.

en: The start of the date range to query.
bg_BG: Началото на периода от време за заявка.

en: The terms of service link that is shown to customers on the customer portal.
bg_BG: Връзката към условията на услугата, която се показва на клиентите в портала за клиенти.

en: The type of number to use for orders – one of sequential or token.
bg_BG: Типът номер, който да се използва за поръчки – пореден или символичен.

en: The unique identifier for this activation. For example a URL, a machine fingerprint, etc.
bg_BG: Уникалният идентификатор за това активиране. Например URL адрес, пръстов отпечатък на машина и др.

en: The user could not be found.
bg_BG: Потребителят не може да бъде намерен.

en: The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
bg_BG: Потребителското име <strong> %s </strong> не е регистрирано на този сайт. Ако не сте сигурни за вашето потребителско име, опитайте вместо това имейл адреса си.

en: The website that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
bg_BG: Уебсайтът, който ще се показва на клиентите за поддръжка, във фактури и др.

en: There are no processors to make the payment. Please contact us for assistance.
bg_BG: Няма процесори, които да извършат плащането. Моля, свържете се с нас за помощ.

en: There are no transactions
bg_BG: Няма транзакции

en: There is no account with that username or email address.
bg_BG: Няма акаунт с това потребителско име или имейл адрес.

en: There were some validation errors.
bg_BG: Имаше някои грешки при валидирането.

en: This Month
bg_BG: Този месец

en: This Week
bg_BG: Тази седмица

en: This can slightly increase page load speed, but may require you to enable CORS headers for .js files on your CDN. Please check your checkout forms after you enable this option in a private browser window.
bg_BG: Това може леко да увеличи скоростта на зареждане на страницата, но може да изисква да активирате CORS заглавки за .js файлове на вашия CDN. Моля, проверете вашите формуляри за плащане, след като активирате тази опция в частен прозорец на браузъра.

en: This coupon code is invalid.
bg_BG: Този код на купон е невалиден.

en: This coupon has expired.
bg_BG: Този купон е изтекъл.

en: This coupon is for a different currency and cannot be applied.
bg_BG: Този купон е за различна валута и не може да бъде приложен.

en: This coupon is not valid. Please double-check it and try again.
bg_BG: Този купон не е валиден. Моля, проверете го отново и опитайте отново.

en: This coupon will not be usable and all unsaved changes will be lost.
bg_BG: Този купон няма да може да се използва и всички незапазени промени ще бъдат загубени.

en: This customer's most recent checkout that has been abandoned.
bg_BG: Последното плащане на този клиент, което е било изоставено.

en: This discount code does not apply to this currency.
bg_BG: Този код за отстъпка не важи за тази валута.

en: This discount code will not be usable and all unsaved changes will be lost.
bg_BG: Този код за отстъпка няма да може да се използва и всички незапазени промени ще бъдат загубени.

en: This doesn't match
bg_BG: Това не съвпада

en: This download cannot be removed or archived when it is set as the current release.
bg_BG: Това изтегляне не може да бъде премахнато или архивирано, когато е зададено като текущо издание.

en: This form is not available or has been deleted.
bg_BG: Този формуляр не е наличен или е изтрит.

en: This is a physical product
bg_BG: Това е физически продукт

en: This is a unique identifier for the license. For example, a website url.
bg_BG: Това е уникален идентификатор за лиценза. Например URL адрес на уебсайт.

en: This is an internal name for your coupon. This is not visible to customers.
bg_BG: Това е вътрешно име за вашия купон. Това не се вижда от клиентите.

en: This is displayed in the UI and in notifications.
bg_BG: Това се показва в потребителския интерфейс и в известията.

en: This is not a valid coupon code
bg_BG: Това не е валиден код на купон

en: This is not included in the list.
bg_BG: Това не е включено в списъка.

en: This is not shown to the customer, but is used help you identify the group.
bg_BG: Това не се показва на клиента, но се използва, за да ви помогне да идентифицирате групата.

en: This is reserved.
bg_BG: Това е запазено.

en: This is the current release zip of your software.
bg_BG: Това е текущата версия на вашия софтуер.

en: This is the price for the bump.
bg_BG: Това е цената за бум.

en: This license has not been activated.
bg_BG: Този лиценз не е активиран.

en: This limit applies across customers so it won't prevent a single customer from redeeming multiple times.
bg_BG: Това ограничение се прилага за всички клиенти, така че няма да попречи на един клиент да осребрява многократно.

en: This prefix is too long. Please enter a shorter prefix.
bg_BG: Този префикс е твърде дълъг. Моля, въведете по-кратък префикс.

en: This prefix is too short. Please enter a longer prefix.
bg_BG: Този префикс е твърде кратък. Моля, въведете по-дълъг префикс.

en: This price is currently being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
bg_BG: Тази цена в момента се използва при абонаменти или сесии за плащане. Моля, архивирайте цената и създайте друга.

en: This product has prices that are currently being used. Please archive the product instead if it is not already archived.
bg_BG: Този продукт има цени, които се използват в момента. Моля, вместо това архивирайте продукта, ако вече не е архивиран.

en: This product is no longer purchaseable.
bg_BG: Този продукт вече не може да бъде закупен.

en: This promotion code already exists. Please archive the old code or use a different code.
bg_BG: Този промоционален код вече съществува. Моля, архивирайте стария код или използвайте друг код.

en: This trigger will be fired when a purchase is unrevoked.
bg_BG: Този тригер ще се задейства, когато покупка бъде отменена.

en: This trigger will be fired when a subscription cancels after failed payment or by customer request, or when the purchase is manually revoked by the merchant.
bg_BG: Този тригер ще се задейства, когато абонамент се анулира след неуспешно плащане или по заявка на клиент, или когато покупката е ръчно отменена от търговеца.

en: This trigger will be fired when a subscription plan is changed to something else.
bg_BG: Този тригер ще се задейства, когато абонаментният план бъде променен на нещо друго.

en: This trigger will be fired when someone first purchases a product.
bg_BG: Този тригер ще се задейства, когато някой за първи път закупи продукт.

en: This user could not be found.
bg_BG: Този потребител не може да бъде намерен.

en: This user is already linked to a customer.
bg_BG: Този потребител вече е свързан с клиент.

en: This user is not a customer.
bg_BG: Този потребител не е клиент.

en: This will save any changes on the page. Do you want to save your changes?
bg_BG: Това ще запази всички промени на страницата. Искате ли да запазите промените си?

en: To adjust your abandoned checkout notifications,
bg_BG: За да коригирате известията си за изоставено плащане,

en: To charge tax, please set up your tax information on the settings page.
bg_BG: За да начислите данък, моля, задайте вашата данъчна информация на страницата с настройки.

en: To sync purchases of this product, add an integration.
bg_BG: За да синхронизирате покупките на този продукт, добавете интеграция.

en: Today
bg_BG: Днес

en: Toggle Coupon Archive
bg_BG: Превключване на архива на купони

en: Toggle Product Archive
bg_BG: Превключване на продуктовия архив

en: Tongan Paʻanga
bg_BG: тонганска паанга

en: Too long.
bg_BG: Твърде дълго.

en: Too short.
bg_BG: Твърде кратък.

en: Top level metrics for the product.
bg_BG: Метрики от най-високо ниво за продукта.

en: Total
bg_BG: Обща сума

en: Total Due
bg_BG: Общата дължима

en: Total Recoverable Checkouts
bg_BG: Общо възстановими плащания

en: Total recoverable revenue
bg_BG: Общ възстановим приход

en: Total recovered checkouts
bg_BG: Общо възстановени каси

en: Total recovered revenue
bg_BG: Общи възстановени приходи

en: Tracking Confirmation
bg_BG: Потвърждение за проследяване

en: Trinidad and Tobago Dollar
bg_BG: Долар на Тринидад и Тобаго

en: Turkish Lira
bg_BG: турска лира

en: Turn on abandoned cart for your store.
bg_BG: Включете изоставена количка за вашия магазин.

en: TutorLMS Course
bg_BG: Курс на TutorLMS

en: Tutorial
bg_BG: Урок

en: Type
bg_BG: Тип

en: Type of object (Account)
bg_BG: Тип обект (Акаунт)

en: Type of object (Settings)
bg_BG: Тип обект (Настройки)

en: Type of object (bump)
bg_BG: Тип обект (подутина)

en: UK VAT
bg_BG: ДДС в Обединеното кралство

en: Ugandan Shilling
bg_BG: угандски шилинг

en: Ukrainian Hryvnia
bg_BG: украинска гривна

en: Un-Archive
bg_BG: Деархивиране

en: Un-Archive %s? This will make the coupon useable again.
bg_BG: Деархивиране на %s ? Това ще направи купона отново използваем.

en: Un-Archive %s? This will make the product purchaseable again.
bg_BG: Деархивиране на %s ? Това ще направи продукта отново достъпен за закупуване.

en: Un-Archive this bump? This will make the product purchaseable again.
bg_BG: Да се деархивира ли този удар? Това ще направи продукта отново достъпен за закупуване.

en: Un-Archive this price? This will make the product purchaseable again.
bg_BG: Да се деархивира ли тази цена? Това ще направи продукта отново достъпен за закупуване.

en: Unapprove
bg_BG: Отмяна на одобрението

en: Uninstall
bg_BG: Деинсталиране

en: Unique identifier for the object.
bg_BG: Уникален идентификатор за обекта.

en: United Arab Emirates Dirham
bg_BG: Дирхам на Обединените арабски емирства

en: United States Dollar
bg_BG: Щатски долар

en: Unknown
bg_BG: неизвестен

en: Unlimited Usage
bg_BG: Неограничено използване

en: Unlock revenue boosting features when you upgrade to Pro!
bg_BG: Отключете функции за увеличаване на приходите, когато надстроите до Pro!

en: Unlock revenue boosting features when you upgrade your plan!
bg_BG: Отключете функции за увеличаване на приходите, когато надстроите плана си!

en: Unrevoke
bg_BG: Отменете

en: Unverified
bg_BG: Непроверено

en: Upcoming
bg_BG: Предстои

en: Update
bg_BG: Актуализация

en: Update Coupon
bg_BG: Актуализирайте купона

en: Update Your Connection
bg_BG: Актуализирайте вашата връзка

en: Update your api token to change or update the connection to SureCart.
bg_BG: Актуализирайте вашия API токен, за да промените или актуализирате връзката към SureCart.

en: Updated
bg_BG: Актуализиран

en: Upgrade
bg_BG: Подобряване на

en: Upgrade Group
bg_BG: Група за надграждане

en: Upgrade Groups
bg_BG: Надстройте групи

en: Upgrade Your Plan
bg_BG: Надстройте своя план

en: Upgrade behavior. Either pending or immediate.
bg_BG: Надграждане на поведение. Или в очакване, или незабавно.

en: Upload Media
bg_BG: Качване на мултимедия

en: Uruguayan Peso
bg_BG: уругвайско песо

en: Usage
bg_BG: Използване

en: Usage Limit
bg_BG: Лимит за използване

en: Usage limit per coupon
bg_BG: Лимит за използване на купон

en: Usage limit per customer
bg_BG: Лимит за използване на клиент

en: Use JavaScript ESM Loader
bg_BG: Използвайте JavaScript ESM Loader

en: User connected.
bg_BG: Потребителят е свързан.

en: User disconnected.
bg_BG: Потребителят прекъсна връзката.

en: Users must redeem this coupon by:
bg_BG: Потребителите трябва да осребрят този купон до:

en: Uses
bg_BG: Употреби

en: Uzbekistan Som
bg_BG: узбекски сом

en: Valid
bg_BG: Валиден

en: Valid until %s
bg_BG: Валиден до %s

en: Validation failed
bg_BG: Проверката е неуспешна

en: Validity
bg_BG: Валидност

en: Vanuatu Vatu
bg_BG: Вануату вату

en: Version %s
bg_BG: Версия %s

en: Vietnamese Đồng
bg_BG: виетнамски Đồng

en: View
bg_BG: Преглед

en: View Abandoned Checkout
bg_BG: Преглед на изоставено плащане

en: View All
bg_BG: Виж всички

en: View Cart
bg_BG: Вижте количката

en: View Checkout
bg_BG: Преглед на касата

en: View Checkout Form
bg_BG: Вижте формуляра за плащане

en: View Customer
bg_BG: Преглед на клиента

en: View Invoice
bg_BG: Вижте фактура

en: View License
bg_BG: Преглед на лиценза

en: View Order
bg_BG: Преглед на поръчката

en: View Product
bg_BG: Вижте продукта

en: View Transactions
bg_BG: Преглед на транзакциите

en: View charge on
bg_BG: Вижте таксата на

en: We are currently working on our Pro features. Please check back once we release new revenue and time saving features.
bg_BG: В момента работим върху нашите Pro функции. Моля, проверете отново, след като пуснем нови функции за приходи и спестяване на време.

en: We were unable to issue a refund with this payment processor. Please check with your payment processor and try issuing the refund directly through the processor.
bg_BG: Не успяхме да възстановим сумата с този процесор за обработка на плащания. Моля, проверете при вашия процесор за обработка на плащания и опитайте да възстановите сумата директно чрез процесора.

en: Week
bg_BG: седмица

en: Weekly
bg_BG: Ежеседмично

en: Welcome to SureCart!
bg_BG: Добре дошли в SureCart!

en: West African Cfa Franc
bg_BG: Западноафрикански CFA франк

en: What are Invoices?
bg_BG: Какво представляват фактурите?

en: What are Upgrade Groups?
bg_BG: Какво представляват групите за надграждане?

en: When should we offer the discount?
bg_BG: Кога трябва да предложим отстъпката?

en: Whether or not customers can cancel subscriptions from the customer portal.
bg_BG: Дали клиентите могат или не да анулират абонаменти от портала за клиенти.

en: Whether or not customers can change subscription quantities from the customer portal.
bg_BG: Дали клиентите могат или не да променят абонаментните количества от портала за клиенти.

en: Whether or not customers can make subscription changes from the customer portal.
bg_BG: Дали клиентите могат или не да правят промени в абонамента от портала за клиенти.

en: Whether or not this bump is currently enabled and being shown to customers.
bg_BG: Дали този удар в момента е активиран и се показва на клиентите.

en: Whether to get archived products or not.
bg_BG: Дали да получите архивирани продукти или не.

en: WordPress User
bg_BG: Потребител на WordPress

en: Wrong length.
bg_BG: Грешна дължина.

en: Year
bg_BG: година

en: Yearly
bg_BG: Годишно

en: Yemeni Rial
bg_BG: йеменски риал

en: Yesterday
bg_BG: Вчера

en: You are already collecting tax for this zone.
bg_BG: Вие вече събирате данък за тази зона.

en: You can only apply this offer once.
bg_BG: Можете да приложите тази оферта само веднъж.

en: You cannot add a one-time product to a subscription.
bg_BG: Не можете да добавите еднократен продукт към абонамент.

en: You cannot delete this media item because it is currently being used.
bg_BG: Не можете да изтриете този медиен елемент, защото се използва в момента.

en: You cannot enable EU Micro Exemption if your address is outside of the EU.
bg_BG: Не можете да активирате микроизключение на ЕС, ако адресът ви е извън ЕС.

en: You cannot enable abandoned checkouts until you have updated your business contact address. Please add an address to your store branding.
bg_BG: Не можете да активирате изоставени плащания, докато не актуализирате своя бизнес адрес за контакт. Моля, добавете адрес към марката на вашия магазин.

en: You cannot enable taxes unless a valid tax address is provided
bg_BG: Не можете да активирате данъци, освен ако не е предоставен валиден данъчен адрес

en: You do not have permission do this.
bg_BG: Нямате разрешение да направите това.

en: You don't have any orders.
bg_BG: Нямате никакви поръчки.

en: You have already requested a code in the last 60 seconds. Please wait before requesting again.
bg_BG: Вече сте поискали код през последните 60 секунди. Моля, изчакайте, преди да поискате отново.

en: You have not been charged for this order.
bg_BG: Не сте таксувани за тази поръчка.

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
bg_BG: Имате незапазени промени. Ако продължите, те ще бъдат загубени.

en: You must enter an amount between %1$s and %2$s
bg_BG: Трябва да въведете сума между %1$s и %2$s

en: You must first purchase something to access your dashboard.
bg_BG: Първо трябва да закупите нещо, за да получите достъп до таблото си за управление.

en: Your API key is incorrect. Please double-check it is correct and update it.
bg_BG: Вашият API ключ е неправилен. Моля, проверете дали е правилно и го актуализирайте.

en: Your customer's email address.
bg_BG: Имейл адрес на вашия клиент.

en: Your customer's email.
bg_BG: Имейлът на вашия клиент.

en: Your customer's first name.
bg_BG: Първото име на вашия клиент.

en: Your customer's full name.
bg_BG: Пълното име на вашия клиент.

en: Your customer's last name.
bg_BG: Фамилията на вашия клиент.

en: Your discount settings for abandoned cart.
bg_BG: Вашите настройки за отстъпка за изоставена количка.

en: Your email and cart are saved so we can send email reminders about this order.
bg_BG: Вашият имейл и количка са запазени, за да можем да изпращаме напомняния по имейл за тази поръчка.

en: Your postal code is not valid.
bg_BG: Вашият пощенски код не е валиден.

en: Your session expired - please try again.
bg_BG: Вашата сесия изтече - моля, опитайте отново.

en: Your storage space is low
bg_BG: Вашето място за съхранение е малко

en: Your store does not appear to be using a secure connection. A secure connection (https) is required to use SureCart to process live transactions.
bg_BG: Вашият магазин изглежда не използва защитена връзка. Необходима е защитена връзка (https), за да използвате SureCart за обработка на транзакции на живо.

en: Zambian Kwacha
bg_BG: замбийска квача

en: adjust your settings
bg_BG: коригирайте настройките си

[ctx: block description]
en: Display an area of the form based on conditions.
bg_BG: Показване на част от формата на база условия.

[ctx: block description]
en: Display any checkout-related errors. By default the checkout form shows these at the top. Add this block to change the location.
bg_BG: Показване на всички грешки, свързани с плащането. По подразбиране формулярът за плащане ги показва в горната част. Добавете този блок, за да промените местоположението.

[ctx: block description]
en: Display the store logo.
bg_BG: Покажи логото на магазина

[ctx: block keyword]
en: error
bg_BG: грешка

[ctx: block keyword]
en: image
bg_BG: изображение

[ctx: block keyword]
en: logo
bg_BG: лого

[ctx: block keyword]
en: notice
bg_BG: известие

[ctx: block keyword]
en: store logo
bg_BG: лого на магазина

[ctx: block title]
en: Checkout Errors
bg_BG: Грешки при плащане

[ctx: block title]
en: Conditional
bg_BG: Условно

[ctx: block title]
en: Phone
bg_BG: Телефон

[ctx: block title]
en: Store Logo
bg_BG: Лого на магазина

[ctx: block title]
en: SureCart Column
bg_BG: SureCart Колона

[ctx: block title]
en: SureCart Columns
bg_BG: SureCart Колони

[ctx: comment]
en: Mark as spam
bg_BG: отбележи като спам

[ctx: comment]
en: Not spam
bg_BG: Не е спам

en: day | %d days
bg_BG[0]: ден
bg_BG[1]: %d дни

en: every
bg_BG: всеки

en: for
bg_BG: за

en: max count reached
bg_BG: достигнат максимален брой

en: month | %d months
bg_BG[0]: месец
bg_BG[1]: %d месеца

en: must be 15 minutes or more
bg_BG: трябва да бъде 15 минути или повече

en: must be at least 12 hours between emails
bg_BG: между имейлите трябва да има поне 12 часа

en: must be less than 1 week
bg_BG: трябва да е по-малко от 1 седмица

en: of
bg_BG: на

en: or drag and drop a file to upload.
bg_BG: или плъзнете и пуснете файл за качване.

[ctx: post type general name]
en: Carts
bg_BG: Колички

[ctx: post type general name]
en: Checkout Forms
bg_BG: Формуляри за плащане

[ctx: post type singular name]
en: Cart
bg_BG: Количка

[ctx: post type singular name]
en: Checkout Form
bg_BG: Формуляр за плащане

en: time | times
bg_BG[0]: време
bg_BG[1]: пъти

en: vs %s last period
bg_BG: спрямо %s последен период

en: week | %d weeks
bg_BG[0]: седмица
bg_BG[1]: %d седмици

en: year | %d years
bg_BG[0]: година
bg_BG[1]: %d години
